Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jedrzejowa X

. Znaleziono 71 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jedrzejowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 71 wszystkich):

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Powalczą o północną obwodnicę Jędrzejowa

Zainteresowanie firm i konsorcjów budową północnej obwodnicyJędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78 (woj. świętokrzyskie) jestolbrzymie. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowymzłożyło aż 28 firm i konsorcjów z całego świata (dla przykładu– budową odcinka drogi ekspresowej S-7 Skarżysko – granicawojewództwa świętokrzyskiego z Mazowszem zainteresowanych było 27 firmi konsorcjów). Rozpoczęcie prac planowane jest w drugiej połowie 2010.

 

110 milionów z UE na północną obwodnicę Jędrzejowa

Inwestycja – budowa północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogikrajowej 78 otrzyma 110 mln złotych dofinansowania w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013. Obwodnicapółnocna Jędrzejowa będzie powiązana z wybudowaną w latach2003–2005 obwodnicą wschodnią w ciągu drogi ekspresowej S7. Pracepowinny zakończyć się w 2012 roku.

 

Budimex wybuduje północną obwodnicę Jędrzejowa

Firma Budimex z Warszawy złożyła najtańszą i zdaniem komisji przetargowejprzy kieleckim oddziale GDDKiA najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowępółnocnej obwodnicy Jędrzejowa. Oferty złożyło w sumie 12  firmi konsorcjów. Najniższa opiewała na ponad 185,8 mln złotych, anajwyższa na blisko 268 mln.

 

Podpisanie umowy na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa

W ciągu miesiąca powinny ruszyć pierwsze prace przy budowie drogi krajowej nr78 na odcinku północnej obwodnicy Jędrzejowa. Wykonawca – firmaBudimex, ma na realizację zadania półtora roku. Budowany odcinekbędzie miał 7,9 km długości. Będzie to droga dwujezdniowa, z dwoma pasamiruchu na każdej jezdni. Kontrakt ma wartość 185,8 mln zł.

 

Nowa organizacja ruchu na obwodnicy Jędrzejowa

Wprowadzona została nowa organizacja ruchu  w związku z budowąpółnocnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej 78. Zamkniętazostała ulica Kielecka oraz łącznice węzła Jędrzejów na obwodnicywschodniej w ciągu drogi ekspresowej S7.

 

Ostatnia warstwa na obwodnicach Kielc i Jędrzejowa

Rozpoczęło się układanie ostatniej warstwy ścieralnej nawierzchnizarówno na obwodnicy Kielc w ciągu drogi ekspresowej S7, jak i naobwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej 78. Tym samym rozpoczął siękluczowy etap realizacji obu inwestycji. W sumie wykonawcy ułożą ponad 80tysięcy ton masy na obu odcinkach dróg.

 

Północna obwodnica Jędrzejowa czeka na otwarcie

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad złożyła Wniosek ozezwolenie na użytkowanie północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78 został złożony w czwartek przez Generalną. Drogazostanie otwarta po wydaniu zezwolenia przez Wojewódzkiego InspektoraNadzoru Budowlanego. GDDKiA szacuje, że kierowcy powinni nią pojechać jeszczew grudniu.

 

Północna obwodnica Jędrzejowa dla kierowców

W piątek 14 grudnia 2012 planowane oddanie do ruchu północnej obwodnicyJędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78. Północna obwodnicaJędrzejowa to największa inwestycja drogowa regionu świętokrzyskiegozrealizowana i zakończona w tym roku przez Generalną Dyrekcję DrógKrajowych i Autostrad Oddział w Kielcach. Koszt robót budowlanych to 186mln złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jedrzejowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017