Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jedrzejowa X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jedrzejowa

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

20 obwodnic za 770 mln złotych

Dwadzieścia miast i miejscowości w 2005 roku dostało szansę, by pozbyć sięciężkiego, ciężarowego ruchu samochodowego poprzez wybudowanie obwodnic. 20obwodnic, z takim wynikiem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradplanuje zamknąć 2005 rok.

 

Rozbudowa krajowej siódemki

W ciągu drogi krajowej nr 7 przybył nowy węzeł drogowo - kolejowy wraz zobwodnicą Skarżyska Kamiennej. Koszt budowy wyniósł 58 mln złotych izostał w całości pokryty ze środków budżetowych.

 

Polskie drogi w liczbach

"W 2007 roku prace budowlane trwają na 258 km autostrad i na 183 kmpriorytetowych dróg ekspresowych" poinformował minister transportuJerzy Polaczek.

 

Małopolskie plany przed 2012 r.

Przed Mistrzostwami Europy Euro 2012 drogowcy planują zmodernizowaćnajważniejsze małopolskie drogi. Priorytetowymi inwestycjami na najbliższecztery lata będą przede wszystkim budowy drogi ekspresowej S7 i autostradyA-4.

 

S7 zgodnie z harmonogramem

Zgodnie z harmonogramem przebiegają prace na drodze krajowej S7, a większośćodcinków powinna być gotowa do 2012 r. - powiedział w Sejmiewiceminister infrastruktury Radosław Stępień. Jeszcze w kwietniu 2012 powinnabyć gotowa południowa obwodnica Warszawy z lotniska Okęcie do Konotopy.

 

Prace przy S7 w okolicach Kielc nabierają tempa

Zaczyna się kolejny ważny etap budowy ekspresowej drogi nr 7 Warszawa –Kielce – Kraków.  Kielecki oddział Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na budowę obwodnicy Kielcw ciągu drogi ekspresowej S-7. Szacuje się, że ponad 20-kilometrowa obwodnicaKielc będzie najdroższą i największą do tej pory inwestycją w historiiregionu świętokrzyskiego.

 

Atrakcyjna ekspresowa obwodnica Kielc

Wnioski o udział w postępowaniu przetargowym na budowę 22-kilometrowegoodcinka drogi ekspresowej S7 stanowiącej obwodnicę Kielc złożyło aż 21firm i konsorcjów z całego świata.

 

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Jest przetarg na północną obwodnicę Jędrzejowa

Ogłoszono przetarg na budowę północnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągudrogi krajowej nr 78. Inwestycja szacowana jest na około 200 mln zł z czegoponad 100 milionów wyniesie dofinansowanie w ramach unijnego ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jedrzejowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017