Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Jezior X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Jezior

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Decyzja dla obwodnicy

Wojewoda podlaski wydał decyzję środowiskową dla obwodnicy Augustowa. Tymsamym GDDKiA może rozpocząć starania o wydanie pozwolenia na budowę.Ekolodzy już teraz zapowiadają protesty i odwołania.

 

Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Pierwsze samochody wjechały na obwodnicę Piotrkowa Trybunalskiego. Jejgłównym celem jest przeniesienie ruchu tranzytowego z drogi krajowej nr 12Kielce - Łódź, przebiegającej przez centrum Piotrkowa na obwodnicę miasta.Budowa obwodnicy pochłonęła 42,6 mln zł.

 

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

Olsztyn: Obwodnica Kopernika

Obwodnica potrzebna jest nie tylko Olsztynowi, ale także mieszkańcom wieluokolicznych miejscowości. Niestety w dalszym ciągu nie ustalono jej przebiegu.Przeanalizowane muszą zostać wszystkie warianty planowanego obejścia,które otrzymało nazwę Obwodnicy Kopernika.

 

Obwodnice Olecka i Ełku z unijnym dofinansowaniem

Podpisano porozumienia w sprawie dofinansowania projektów pn.Obwodnica Olecka w ciągu drogi krajowej nr 65” orazObwodnica Ełku (etap III i IV) w ciągu drogi krajowej nr 16 i nr65” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego wramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

W 2011 obwodnica Ełku już w całości

Jeszcze w tym roku powinna ruszyć budowa obwodnicy Ełku (etap III i IV) wciągu dróg krajowych nr 16 i nr 65. Będą to ostatnie etapy budowyobwodnicy miasta a oddanie jej do użytku spowoduje odciążenie z ruchudrogowego głównych arterii komunikacyjnych w centrum miasta. Długośćwybudowanej drogi wyniesie 4,8 km. Prace potrwają do końca 2011 roku. Pozakończeniu inwestycji obwodnica będzie miała łączną długość ponad 11km.

 

Wymagająca obwodnica Ełku

Budowa obwodnicy Ełku na drodze nr 65 (warmińsko-mazurskie) wymagacierpliwości kierowców i mieszkańców. Będą duże utrudnieniaruchu. Za to później - bezkolizyjny przejazd. Droga będzie na sporymodcinku miała dwie jezdnie.

 

Obwodnica Ełku oddana do ruchu

Kolejne odcinki i węzły obwodnicy Ełku zostały udostępniane kierowcom.Kolejne odcinki i węzły obwodnicy sukcesywnie udostępniano kierowcom, ajednocześnie likwidowano obowiązujące do tej pory objazdy. Obwodnica usprawniruch, skróci czas przejazdu, zwiększy bezpieczeństwo kierowców.

 

Będą obwodnice Drezdenka, Jezior droga w Wawrowie

Dzięki oszczędnościom zarząd województwa lubuskiego zwiększyłbudżet na 2014 rok i przeznaczył je na trzy nowe inwestycje – budowęobwodnicy Drezdenka, obwodnicy Jezior i drogę w Wawrowie.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Ostródy

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na wybudowanie obwodnicyOstródy będącej w części drogą ekspresową S7, a w części drogąkrajową nr 16. Wykonawcą będzie konsorcjum firm Budimex i Ferrovial Agroman.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Jezior".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017