Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Kedzierzyna X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Kedzierzyna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Obwodnica północna Opola – można jechać!

Od weekendu kierowcy jadący drogą nr 94 od strony Wrocławia w kierunkuStrzelec Opolskich mogą omijać Opole bez problemu. Do użytku oddany zostałbowiem ostatni odcinek obwodnicy północnej Opola od ul. Częstochowskiejdo ul. Strzeleckiej. Inwestycja na 3,5 kilometrowym odcinku trwała ponad rok iwyniosła ponad 58 mln zł. Teraz cała obwodnica liczy ponad 12 km.

 

Kolejna obwodnica na Opolszczyźnie

GDDKiA podpisała umowę na budowę obwodnicy m. Poborszów (woj.opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 45 . Długość odcinka wynosi 3,1 km,natomiast wartość kontraktu 27,7 mln złotych.

 

Obwodnica dla Kędzierzyna

Już niedługo poznamy wykonawcę południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla.Otwarcie ofert w przetargu na budowę blisko 3,5 km obejścia miasta będziemiało miejsce pod koniec kwietnia bieżącego roku. Zwycięzca wybuduje drogęw ciągu 2 lat od daty podpisania umowy.

 

120 mln zł za obwodnicę Kędzierzyna

Już za dwa lata kierowcy otrzymają do dyspozycji południową obwodnicęKędzierzyna – Koźla. Prace nad blisko 3,5 km odcinkiem drogi, warteponad 120 mln zł, według harmonogramu ruszą jeszcze w tym miesiącu.

 

Trwają prace przy obwodnicy Kędzierzyna

Od kilku tygodni prowadzone są prace związane z budową południowego odcinkaobwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Jednym z najważniejszych zadań objętychinwestycją będzie budowa nowego mostu przez Odrę. Kilka dni temu miałomiejsce wmurowanie aktu erekcyjnego pod ten obiekt.

 

Odnowy 2009 r. na Opolszczyźnie

W 2009 roku opolski oddział GDDKiA oprócz dużych inwestycji jak budowanowych dróg (np. obwodnica Kędzierzyna) realizuje także program odnowy i remontów istniejących już dróg i obiektówmostowych. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w miejscach prowadzonychprac.

 

Kędzierzyn-Koźle: Coraz dłuższa obwodnica

28 kwietnia br. ruszyła budowa kolejnego fragmentu południowej częściobwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Cała obwodnica będzie liczyć w sumie 5 km.Prace zakończą się w czerwcu 2010 roku.

 

Wszystkie drogi prowadzą do ...Gliwic

Od „starej autostrady” (DK 88) w gliwickich Żernikach po granicęPolski z Republiką Czeską w Gorzyczkach prowadzone są szeroko zakrojone pracezwiązane z budową śląskiego odcinka A1. W Gliwicach zaawansowane robotytrwają m.in. przy ul. Pszczyńskiej – na jednym z największych w Europieskrzyżowań autostrad. Daleko posunięta jest też realizacja 15-kilometrowegoodcinka „jedynki” prowadzącego od gliwickiego węzła A1 – A4w kierunku Knurowa, Czerwionki-Leszczyn i Bełku.

 

Most na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla połączył oba brzegi Odry

Most w ciągu budowanej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla wkrótce połączyoba brzegi Odry. Będzie to najdłuższe w Polsce, bo mające aż 140metrów, przęsło nurtowe wybudowane metodą nawisową.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Kedzierzyna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017