Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Kepna X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Kepna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Podsumowania wielkopolskich drogowców

W 2006 roku na drogi krajowe w woj. wielkopolskim zostało wydanych 680 mln zł.W zeszłym roku nakłady sięgnęły 851 mln zł, jednak zdecydowanąwiększość pochłonęła budowa autostrady A2 między Koninem i Dąbiem.

 

Dwie trasy S8

Dzisiaj rozpoczną się rozmowy samorządowców Wieruszowa (woj.Łódzkie) i Kępna (woj. Wielkopolskie) w sprawie przebiegu przyszłejdrogi ekspresowej S8. Ekspresowa ósemka na trasie Wrocław –Łódź – Białystok ma powstać do 2013 roku.

 

Połączyli S8

Samorządowcy z województw łódzkiego i wielkopolskiegozdecydowali, że aby połączyć S8 na granicy województw poprowadzi siętrasę na północ od Wieruszowa (woj. łódzkie). To propozycjarozwiązania do którego ustosunkuje się GDDKiA.

 

Budują, remontują, planują

Wiosenna pogoda w styczniu umożliwiła kontynuację prac budowlanych nadrogach. Na krajowych szlakach przez Wielkopolskę ekipy firm drogowych pracująjednak w ograniczonym zakresie.

 

Wielkopolska chce S11

Budowa drogi ekspresowej S11 jest pomijana w rządowych planach, jednak dziękideterminacji wielkopolskich samorządów ma szansę powstać dużoszybciej. Do 2012 roku planowana jest budowa około 100 km ekspresówki naterenie wielkopolski.

 

Wielkopolska 2010: wielki plac budowy

Dziś w całej Polsce buduje się 250 km dróg ekspresowych, w tym 14 kmto kończąca się już przebudowa "jedenastki" z Poznania doKórnika. Tymczasem drogowcy w samej Wielkopolsce chcą ruszyć w latach2009-2010 z pracami nad 300 km dróg ekspresowych.

 

Rząd przesuwa budowę nowych dróg na później

Niespełna trzy lata temu rząd zapowiadał, że przed mistrzostwami Euro 2012powstanie 1605 km autostrad oraz 2418 km dróg ekspresowych. Dzisiajwiadomo, że były to huraoptymistyczne jak na polskie warunki zapowiedzi irealizowany jest plan minimum. Od 16 listopada 2007 r. oddano do ruchu około 180 km autostrad, 361 km dróg ekspresowych. Obecnie trwają praceprzy budowie m.in. 735 km autostrad i 508 km dróg ekspresowych. Liczbymówią same za siebie… Co najgorsze nowe kilometry nie pojawiąsię za szybko. Nowy projekt rządu przewiduje, że podstawowa sieć autostrad wPolsce powstanie dopiero do 2015 roku, natomiast dla dróg ekspresowychramy czasowe są „bardzo elastyczne” i przypadają na rok 2020 ilata kolejne.

 

Obwodowa Kępna w przetargu

Drogowcy ogłosili przetarg na projekt i budowę obwodnicy Kępna w woj.wielkopolskim. Budowę będzie nadzorował opolski oddział GDDKiA.

 

Pierwsi chętni do budowy obwodnicy Kępna

Rozpoczęła się procedura przetargowa związana z budową obwodnicy Kępna.Chęć uczestnictwa w przetargu zgłosiło 21 firm. Wykonawcę obwodnicy poznamyna przełomie września i października.

 

Jest umowa na obwodnicę Kępna

Wczoraj w opolskim oddziale GDDKiA podpisana została umowa na budowę obwodnicyKępna w woj. wielkopolskim w ciągu drogi ekspresowej S11. Drogę tę wybudujefirma Budimex.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Kepna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017