Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ket X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ket

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Obwodnica szansą na rozwój

Północna Obwodnica Kęt to przedsięwzięcie którego celem jest odciążeniemiejscowości od nadmiernego ruchu oraz połączenie z uprzemysłowionymterenem Bielska - Białej i aglomeracją śląską. Wartość inwestycji toniemal 2 mln EURO.

 

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Powstanie Beskidzka Droga Integracyjna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła włączyć doswoich planów inwestycyjnych Beskidzką Drogę Integracyjną. Z takimipostulatami występowały lokalne władze w imieniu społecznościmieszkających przy istniejącej drodze krajowej nr 52.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

Kto zaprojektuje BDI?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradzdecydował się na ogłoszenie przetargu, w którym zostanie wyłonionywykonawca dokumentacji projektowej na budowę Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.Zgodnie z harmonogramem projekt ma powstać do końca 2009 roku.

 

Samorządowcy rozmawiali o BDI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ospotkaniu jakie miało miejsce 4 lutego bieżącego roku. Samorządowcyrozmawiali na temat Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która obecnieznajduje się na etapie projektowania.

 

Za dwa lata obwodnica Kęt

Skanska podpisała kontrakt na budowę I etapu zachodniej obwodnicy Kęt.Wartość prac, na których realizację przeznaczono dwa lata, wynosiponad 13 mln zł brutto.

 

Nowe inwestycje w Kętach

Już w listopadzie tego roku kierowcy w Kętach przejadą przez nowe rodno. Wramach rozbudowy drogi krajowej nr 52 powstanie rondo łączące tę trasę zpowstającą obwodnicą Kęt. Wartość robót wynosi 2,2 mln zł brutto.Zakończenie budowy planowane jest na połowę listopada 2011 r. Wykonawcą pracjest Skanska, która zajmuje się także realizacją I etapu zachodniejobwodnicy miasta.

 

Nawierzchnia na obwodnicy Kęt

Trwa układanie nawierzchni bitumicznej na zachodniej obwodnicy Kęt. Zakończysię ono 4 października położeniem warstwy ścieralnej. Wartość pracwykonywanych przez Skanska wynosi ponad 13 mln zł.Fragment od ulicy Kościuszkido Żwirki i Wigury powstanie jeszcze w tym roku. Natomiast termin zakończenia całego I etapu obwodnicy zachodniej Kęt został wyznaczony nakoniec listopada 2012 roku.

 

Pierwszy fragment obwodnicy Kęt już oddany

Kierowcy przejechali 5 stycznia przez pierwszy fragment obwodnicy Kęt,którą buduje Skanska. Oddany do użytku odcinek to prawie 900 m jezdniod ul. Kościuszki do ul. Żwirki i Wigury. Na włączeniu obwodnicy do DK 52powstało też rondo, przez które kierowcy jeżdżą już od listopada.Wartość budowy całego I etapu obwodnicy zachodniej, która powstaje nazlecenie Gminy Kęty, wynosi ponad 13,3 mln zł. Termin zakończenia inwestycjizostał wyznaczony na koniec listopada 2012 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ket".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017