Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ket X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ket

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Obwodnica szansą na rozwój

Północna Obwodnica Kęt to przedsięwzięcie którego celem jest odciążeniemiejscowości od nadmiernego ruchu oraz połączenie z uprzemysłowionymterenem Bielska - Białej i aglomeracją śląską. Wartość inwestycji toniemal 2 mln EURO.

 

Most w Kętach doczekał remontu

Do końca listopada bieżącego roku w Kętach, od granicy Kęt z Czańcem doprzejazdu kolejowego w Bulowicach (odcinek o długości 7,2 km.), zmodernizowanazostanie droga krajowa nr 52. Ponadto dzięki interwencjom władz samorządowychGminy Kety (woj. małopolskie) zabezpieczono środki unijne na remont mostu narzece Sole w Kętach.

 

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Powstanie Beskidzka Droga Integracyjna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła włączyć doswoich planów inwestycyjnych Beskidzką Drogę Integracyjną. Z takimipostulatami występowały lokalne władze w imieniu społecznościmieszkających przy istniejącej drodze krajowej nr 52.

 

Beskidzka Droga...Integracyjna?

Przedstawiciele GDDKiA zaprezentowali harmonogram prac nad Beskidzką DrogąIntegracyjną (BDI) i zaproponowali samorządowcom spisanie porozumieńdotyczących współpracy w realizacji przedsięwzięcia.

 

Priorytetowa budowa obwodnic

Jednym z najważniejszych priorytetów dla małopolskich drogowcówna najbliższe lata jest wyprowadzenie ruchu tranzytowego z miast. W ciągukilku lat planowana jest budowa obwodnic prawie 30 małopolskich miejscowości.

 

Kto zaprojektuje BDI?

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradzdecydował się na ogłoszenie przetargu, w którym zostanie wyłonionywykonawca dokumentacji projektowej na budowę Beskidzkiej Drogi Integracyjnej.Zgodnie z harmonogramem projekt ma powstać do końca 2009 roku.

 

Samorządowcy rozmawiali o BDI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ospotkaniu jakie miało miejsce 4 lutego bieżącego roku. Samorządowcyrozmawiali na temat Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która obecnieznajduje się na etapie projektowania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ket".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017