Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Kielc X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Kielc

Spróbuj też wyszukać: kielce obwodnica s7 kielc obwodnica poznania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Nowa wylotówka z Kielc coraz bliżej

Trwają przygotowanie do modernizacji drogi krajowej nr 73 z Kielc do WoliMorawickiej, wraz z budową obwodnicy Morawicy i Woli Morawickiej. Jeżeli udasię wkrótce uzyskać decyzje lokalizacyjne, to nowa wylotówka zKielc będzie budowana w latach 2009-2011.

 

Kielce: Zaprojektują drugą jezdnię obwodnicy

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał umowę z konsorcjum firm, które mają zaprojektować drugąjezdnię i nowe węzły na obwodnicy Kielc. Projekt ekspresowej obwodnicy miastaw ciągu trasy S7 ma być gotowy w połowie 2009 roku.

 

Kielce: Utrudnienia na siódemce

W związku z trwającą budową węzła Kielce – Północ od 10listopada bieżącego roku obowiązuje nowa organizacja ruchu na odcinku drogikrajowej nr 7 od Występy do Barczy. Zmiany wiążą się z koniecznościądokończenia budowy dwóch wiaduktów.

 

Kielce: Odcinek DK 73 już gotowy

Od 4 grudnia bieżącego roku kierowcy mogą już korzystać z dwujezdniowegoodcinka drogi krajowej nr 73 od granicy Kielc do Wiśniówki. Blisko 3 kmfragment to pierwszy oddany do użytku odcinek drogi wybudowanej w ramachpowstającego węzła Kielce Północ.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Obwodnica Kraśnika na start

Już 25 kwietnia rozpoczną się prace przy budowie obwodnicy Kraśnika w ciągudrogi krajowej nr 74. Lubelski Oddział GDDKiA przekazał już wykonawcy placbudowy przyszłej obwodnicy. Prace mają potrwać do listopada 2010 roku.

 

Rozpoczęcie budowy obwodnicy Kraśnika

Symbolicznym wbiciem łopaty przypieczętowano 18 maja rozpoczęcie budowyobwodnicy Kraśnika w ciągu drogi nr 74. Kierowcy z nowej trasy skorzystają wlistopadzie przyszłego roku. Koszt jej budowy wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 115,8 mln zł (pierwotnieszacowano na 161,1 mln zł).

 

Zaczną projektować DK 73 i obwodnicę Morawicy

Umowa na zaprojektowanie odcinka drogi krajowej 73 od granic Kielc do WoliMorawickiej wraz z obwodnicą Morawicy została zawarta między kieleckimoddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a wyłonioną wprzetargu krakowską firma projektową MGGP S.A. Opracowanie kompletnejdokumentacji projektowej dla drogi krajowej nr 73 wraz z uzyskaniem pozwoleniana budowę ma trwać 13 miesięcy. Po tym okresie planowany jest przetarg narealizację inwestycji. Prace projektowe kosztować będą blisko 800 tysięcyzłotych.

 

Prace przy S7 w okolicach Kielc nabierają tempa

Zaczyna się kolejny ważny etap budowy ekspresowej drogi nr 7 Warszawa –Kielce – Kraków.  Kielecki oddział Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad ogłosił przetarg na budowę obwodnicy Kielcw ciągu drogi ekspresowej S-7. Szacuje się, że ponad 20-kilometrowa obwodnicaKielc będzie najdroższą i największą do tej pory inwestycją w historiiregionu świętokrzyskiego.

 

Atrakcyjna ekspresowa obwodnica Kielc

Wnioski o udział w postępowaniu przetargowym na budowę 22-kilometrowegoodcinka drogi ekspresowej S7 stanowiącej obwodnicę Kielc złożyło aż 21firm i konsorcjów z całego świata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Kielc".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017