Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Klodzka X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Klodzka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Obwodnica Kłodzka do zaprojektowania

23 wykonawców zgłosiło się do zaprojektowania obwodnicy Kłodzka.Najkorzystniejszą ofertę o wysokości ok. 1 mln zł złożyła firma Trakt Sp.Z o.o., najdroższą zaś firma Scott Wilson – 5,8 mln zł. Projektowanaobwodnica ma na celu połączenie dróg krajowych nr 8, 33 i 46 nakierunku północ-południe. Koncepcja zakłada poprowadzenie obwodnicy pozachodniej stronie Kłodzka oraz wykonanie tzw. łącznika drogi krajowej nr 46po wschodniej stronie miasta.

 

Zaprojektują obwodnicę Kłodzka

Firma TRANSPROJEKT Krakowskie Biuro Projektów Dróg i MostówSp. z o.o. zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej dla: "Budowyobwodnicy m. Kłodzko w ciągu drogi krajowej nr 33 wraz z łącznikiem drogikrajowej nr 46". Projekt będzie kosztował ponad 1,7 mln zł. Projektobwodnicy Kłodzka powstanie w ciągu  21 miesięcy od podpisania umowy.Budowa obwodnicy Kłodzka mogłaby rozpocząć się w pierwszympółroczu  2012  roku.

 

Kłodzko będzie miało obwodnicę

Lokalny samorząd oraz mieszkańcy Kłodzka od lat starali się o budowęobwodnicy. Obwodnica pozwoli omijać m.in. feralne rondo, gdzie na początkuwrześnia ostatnio doszło do tragicznego wypadku z udziałem tira. Przetarg nabudowę drogi ma zostać ogłoszony jeszcze w tym roku.

 

Obwodnica Kłodzka w przetargu

Ruszył przetarg ograniczony na zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzkaw ciągu DK33 wraz z łącznikiem DK46.

 

Trwa przetarg na budowę obwodnicy Kłodzka

Drogowcy szukają wykonawcy obwodnicy Kłodzka w  woj. dolnośląskim.Przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy jest dwuetapowy i zostałogłoszony pod koniec 2013 roku.

 

19 firm chce budować obwodnicę Kłodzka

Dziewiętnaście firm i konsorcjów jest zainteresowanych budowąobwodnicy Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33.  Nowa droga ma powstać wdrugiej połowie 2017 roku.

 

W 2018 roku pojedziemy obwodnicą Kłodzka

Oddanie do ruchu obwodnicy Kłodzka planowane jest w I kwartale 2018 roku.Obecnie trwa przetarg na wyłonienie wykonawcy. 13 firm złożyło oferty nazaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33wraz z łącznikiem DK46.

 

Obwodnica Kłodzka czeka na wykonawcę

13 firm złożyło oferty na zaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Kłodzka.Najtańszą ofertę w wysokości 148,5 mln zł złożyła firma Max Boegl PolskaSp. Z.o.o/ Max Boegl Stiftung&Co.KG, najdroższą, o wartości ponad 278 mlnzł, konsorcjum firm Berger Bau Polska/Berger Bau GMB.

 

Obwodnica Kłodzka - znamy wykonawców

Obwodnicę Kłodzka w ciągu drogi krajowej nr 33 wybuduje konsorcjum firmPrzedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor oraz Trakt S.A., zaśnadzór nad realizacją robót obejmie Lafrentz-Polska z Poznania.Obwodnica ma być przejezdna w I kwartale 2018 r.

 

Kłodzko z nową obwodnicę - jest umowa

Do końca 2017 roku będą musieli jeszcze wytrzymać mieszkańcy Kłodzka ikierowcy przejeżdżający przez to miasto np. w drodze do Czech. Jest jużumowa na budowę obwodnicy tego miasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Klodzka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017