Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Klodzka X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Klodzka

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Wreszcie z obwodnicą...

Wreszcie po 22 latach mieszkańcy Otmuchowa w woj. opolskim doczekali sięobwodnicy. Budowa rozpoczęła się w październiku 2004 roku i trwała 18miesięcy. Ostateczny koszt inwestycji 52 mln zł. Projekt został sfinansowanyze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Wreszcie z obwodnicą...

Wreszcie po 22 latach mieszkańcy Otmuchowa w woj. opolskim doczekali sięobwodnicy. Budowa rozpoczęła się w październiku 2004 roku i trwała 18miesięcy. Ostateczny koszt inwestycji to 52 mln zł. Projekt zostałsfinansowany ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Obwodnica Nowej Rudy na raz i dwa

Z końcem bieżącego roku powinny zakończyć się prace przy budowiepierwszego etapu obwodnicy Nowej Rudy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 381.Niebawem ruszą także prace przy jej drugim etapie. Na oba przedsięwzięciaudało się pozyskać dofinansowanie z środków unijnych.

 

Wkrótce rusza II etap noworudzkiej obwodnicy

Już wkrótce rusza II etap budowy obwodnicy Nowej Rudy (woj.dolnośląskie) w ciągu drogi wojewódzkiej nr 381. Harmonogramprzewiduje, że prace budowlane dla drugiego etapu potrwają do połowy 2008roku.

 

Dolnośląskie drogi czekają

W województwie dolnośląskim w budowie jest obecnie autostrada A4,wkrótce powinna ruszyć Autostradowa Obwodnica Wrocławia. Praceprzygotowawcze obejmują też drogi ekspresowe S3 i S8 i S5.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Nowa Ruda: Koniec II etapu budowy obwodnicy

Kilka dni temu otwarto dla ruchu ponad 3 km odcinek obwodnicy Nowej Rudy wciągu drogi wojewódzkiej nr 381. Był to drugi etap realizacji całejinwestycji mającej na celu odciążenie centrum miasta i usprawnieniekomunikacji.

 

Finanse na obwodnicę Wałbrzycha

Na mocy porozumień pomiędzy Województwem Dolnośląskim a MiastemWałbrzych i Gminą Walim udzielona zostanie pomoc finansowa na budowęłącznika drogi wojewódzkiej nr 379 z ul. Uczniowską w Wałbrzychu.Trasa zapewni dostęp do Specjalnej Strefy Ekonomicznej i stanowić będzieczęść wschodniej obwodnicy Wałbrzycha. Inwestycja powinna zakończyć się w2010 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Klodzka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017