Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Konskich X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Konskich

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Obwodnica Jędrzejowa z funduszy Rozwój Polski Wschodniej

Ponad 100 mln zł dofinansowania ma zasilić budowę  obwodnicy Jędrzejowaw ciągu drogi krajowej 78. To pierwszy wniosek o dofinansowanie inwestycjidrogowej w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

 

Powalczą o północną obwodnicę Jędrzejowa

Zainteresowanie firm i konsorcjów budową północnej obwodnicyJędrzejowa w ciągu drogi krajowej nr 78 (woj. świętokrzyskie) jestolbrzymie. Wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu przetargowymzłożyło aż 28 firm i konsorcjów z całego świata (dla przykładu– budową odcinka drogi ekspresowej S-7 Skarżysko – granicawojewództwa świętokrzyskiego z Mazowszem zainteresowanych było 27 firmi konsorcjów). Rozpoczęcie prac planowane jest w drugiej połowie 2010.

 

Nowa organizacja ruchu na obwodnicy Jędrzejowa

Wprowadzona została nowa organizacja ruchu  w związku z budowąpółnocnej obwodnicy Jędrzejowa w ciągu drogi krajowej 78. Zamkniętazostała ulica Kielecka oraz łącznice węzła Jędrzejów na obwodnicywschodniej w ciągu drogi ekspresowej S7.

 

Zezwolenie na budowę obwodnicy Końskich

Wojewoda Świętokrzyski wydał zezwolenie na realizację inwestycji drogowej -budowy w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 728 obwodnicy centrum miastaKońskie.

 

Wykonawca obwodnicy Końskich poszukiwany

Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewodzkich rozpoczął procedureprzetargową dla budowy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 728 obwodnicycentrum miasta Końskie. Prace planowo mają ruszyć w listopadzie br. ipotrwać do końca sierpnia 2013 r.

 

Umowa na budowę obwodnicy Końskich podpisana

Podpisano umowę na „Budowę obwodnicy miejscowości Końskie drogiwojewódzkiej 728”. Rozbudowywany odcinek DW 728 wraz zzaprojektowaną nową obwodnicą w Końskich przyczyni się do usprawnieniaruchu tranzytowego w obrębie tego miasta – odciąży jego centrum –oraz przyczyni się do otwarcia nowych terenów inwestycyjnych.

 

Rusza budowa obwodnicy Końskich

19 kwietnia zostaną uroczyście rozpoczęte roboty budowlane związane zbudową obwodnicy Końskich na drodze wojewódzkiej nr 728. Inwestycjawspółfinansowana jest przez Unię Europejską w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej 2007-2013.

 

Nowe obwodnice w Polsce Wschodniej

Kończą się budować kolejne obwodnice w Polsce Wschodniej. Jędrzejów,Jarosław, Kurozwęki, Frampol i Olecko wkrótce odetchną od tranzytu.

 

Powstają nowe obwodnice na wschodzie Polski

Na mapie wschodniej Polski powstają nowe kilometry dróg. W większościsą to nowe obwodnice, które wyprowadzają uciążliwy ruch tranzytowy izwiększają bezpieczeństwo. Swoich obwodnic doczekali się już mieszkańcyJędrzejowa, Jarosławia, Frampola i Olecka. Inwestycje realizowane są przywsparciu Programu Rozwoju Polski Wschodniej.

 

Nowa obwodnica Końskich

W Końskich (województwo świętokrzyskie) oddano do ruchu nową, ponad 4km obwodnicę. W sumie przebudowano także blisko 16 kilometrów drogiwojewódzkiej nr 728.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Konskich".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017