Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Koscierzyny X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Koscierzyny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Ważny krok w kierunku budowy obwodnicy Kościerzyny

Wiele wskazuje na to, że w niedługim czasie rozpocznie się największainwestycja drogowa w historii Kościerzyny. Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad wyraziła zgodę na dalsze prace mające na celu budowęobwodnicy miasta.

 

Przetargi na obwodnice mogą ruszać

Nowy, przyjęty przez rząd, załacznik nr 6 rozszerzejący "Program BudowyDróg Krajowych na lata 2011-2015" objął budowę 12 nowych obwodnicmiast. Dzięki temu będzie możliwe ogłoszenie przetargów na obwodniceo łącznej długości 150 km. Będą one realizowane w nowej perspektywiefinansowej 2014-2020.

 

Obwodnica Kościerzyny coraz bliżej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg nabudowę obwodnicy Kościerzyny w ciągu drogi krajowej nr 20. Po wyłonieniuwykonawcy zostanie podpisana umowa na realizację przedsięwzięcia. Budowabędzie realizowana w systemie  „Projektuj i Buduj”.

 

17 wniosków na budowę obwodnicy Kościerzyny

17 firm i konsorcjów ubiega się o kontrakt na budowę obwodnicyKościerzyny w ciągu drogi krajowej nr 20. Do drugiego etapu zakwalifikująsię te podmioty, które przejdą pomyślnie proces weryfikacji.Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i buduj.

 

Pomorskie priorytety drogowe

Droga ekspresowa S7 w stronę Elbląga oraz obwodnica Kościerzyny otwierająlistę drogowych inwestycji na Pomorzu. Kolejną priorytetową inwestycją jestbudowa Trasy Lęborskiej.

 

Pomorskie: drogowe plany na 2014 rok

Nowe dofinansowania unijne dają szansę na realizację odkładanych w czasieinwestycji drogowych. W tym roku na Pomorzu rozpocznie się budowa drogiekspresowej S7 i obwodnicy Kościerzyny.

 

Coraz dłuższa lista priorytetowych inwestycji drogowych

W najbliższym czasie zostaną ogłoszone przetargi na budowę kolejnychkilometrów autostrad i dróg ekspresowych. Rząd zaakceptowałbowiem zmiany w załączniku nr 5 do programu budowy dróg krajowych nalata 2011-2015 i poszerzył listę priorytetowych inwestycji. Dało to zieloneświatło dla budowy około 575 km nowych dróg w tym odcinka autostradyA1 na Śląsku.

 

Wkrótce budowa obwodnicy Kościerzyny

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła II etapprzetargu w systemie „projektuj i buduj” na budowę obwodnicyKościerzyny (województwo pomorskie).

 

Przetarg na obwodnicę Kościerzyny

Znamy oferty jakie wpłynęły w przetargu na budowę obwodnicy Kościerzyny wwojewództwie pomorskim. Inwestor zamierza przeznaczyć na inwestycjęblisko 224,9 mln zł.

 

Wątek na forum: Ruszył przetarg na Obwodnicę Metropolii Trójmiejskiej

Moim zdaniem to jest to marnotrawstwo pieniędzy publicznych. Robić obwodnicę obwodnicy? Teraz kiedy potrzeba nam w Polsce rozwijać sieć połączeń dróg szybkiego ruchu? Może tak każde miasto niech sobie zbuduje obwodnicę obwodnic, tak aby poruszającym się było łatwiej dostać się na obwodnicę a mies...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Koscierzyny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017