Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Krakowa X

. Znaleziono 61 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Krakowa

Spróbuj też wyszukać: droga s7 obwodnica apunkty poboru opłat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 61 wszystkich):

Wschodnia obwodnica Krakowa

Podpisano umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dotyczącejbudowy wschodniej obwodnicy Krakowa. Realizacją kontraktu o wartości ponad 4,8mln zł zajmie się firma "MOSTY KATOWICE" Spółka z o.o.

 

Obwodnica Krakowa - remont A4

Kolejna małopolska inwestycja uzyskała wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Dofinansowany, w wysokości prawie 108 mln zł, zostanie projekt modernizacjiautostradowej obwodnicy Krakowa od Balic do Opatkowic.

 

Siedmiu na krakowską A4

Siedem firm stara się pozyskać kontrakt na przebudowę autostradowej obwodnicyKrakowa. Według wstępnych założeń przebudowa autostrady A4 z Balic doOpatkowic rozpocznie się wiosną 2006 roku i zakończy z końcem 2007 roku.

 

Kraków: 12 km obwodnicy przed 2015 r.?

Planowana północna obwodnica Krakowa być może jeszcze przed 2015rokiem połączy Modlnicę i Zesławice. Ten krótki, bo jedynie 12 kmodcinek trasy mógłby powstać wcześniej, jednak nie zabezpieczono naten cel pieniędzy.

 

Małopolska: ruszają prace drogowe i mostowe

Zaraz po świętach ruszają prace na drogach krajowych w Małopolsce.Utrudnienia dla kierowców będą spore bo przebudowany będzie odcinek DK75 na trasie Szarów – Targowisko  oraz autostradowa obwodnicaKrakowa na odcinku od węzła w Opatkowicach do ulicy Kąpielowej. Modernizowanebędą także niektóre obiekty mostowe w województwie.

 

Utrudnienia na obwodnicy Krakowa

Prace związane z przebudową autostradowej obwodnicy Krakowa na odcinkupomiędzy węzłem w Opatkowicach a ulicą Kąpielową wkroczyły w kolejnąfazę, która niesie ze sobą utrudnienia dla kierowców.

 

Powstaje łącznica Wieliczka – Tarnów

W najbliższych miesiącach autostradowy węzeł Wieliczka na obwodnicy Krakowawzbogaci się o łącznicę relacji Wieliczka - Tarnów - właśnierozpoczęła się jej budowa. Nowa droga o długości ponad półkilometra będzie gotowa w połowie września br. Będzie dziewiątąłącznicą na węźle.

 

Powolna ekspresowa "siódemka"

W ciągu najbliższych lat poza miejskimi inwestycjami najważniejsza dlaKrakowa będzie szybka budowa wschodniego obejścia miasta. Sytuacja przybudowie poszczególnych odcinków nie jest jednak optymistyczna.

 

Firmy z Europy i Azji chcą budować wschodnią obwodnicę Krakowa

Hiszpanie, Chińczycy, Grecy, Chorwaci, Austriacy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy,Turcy, Włosi i Polacy chcą budować Trasę Nowohucką czyli wschodniąobwodnicę Krakowa. W sumie do pierwszego etapu przetargu na budowę kolejnegoodcinka drogi ekspresowej S7 w Krakowie (od węzła Rybitwy do węzłaIgołomska wraz z mostem przez Wisłę) zgłosiło się 15 firm ikonsorcjów z 11 krajów.

 

Węzeł "Wielicka" – o jeden łącznik więcej

10 grudnia 2009 roku został oddany do ruchu łącznik Wieliczka-Tarnówna węźle autostradowym „Wielicka”. Nowa droga o długości ponadpół kilometra jest dziewiątą łącznicą na węźle. Ułatwiwłączenie do ruchu autostradowego jadącym od strony Wieliczki –dotychczas musieli oni wjechać do Krakowa i zawracać na ulicy Wielickiej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Krakowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017