Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Krakowa X

. Znaleziono 339 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Krakowa

Spróbuj też wyszukać: droga s7 obwodnica apunkty poboru opłat

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 339 wszystkich):

Wschodnia obwodnica Krakowa

Podpisano umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dotyczącejbudowy wschodniej obwodnicy Krakowa. Realizacją kontraktu o wartości ponad 4,8mln zł zajmie się firma "MOSTY KATOWICE" Spółka z o.o.

 

Obwodnica Krakowa - remont A4

Kolejna małopolska inwestycja uzyskała wsparcie z Europejskiego FunduszuRozwoju Regionalnego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport.Dofinansowany, w wysokości prawie 108 mln zł, zostanie projekt modernizacjiautostradowej obwodnicy Krakowa od Balic do Opatkowic.

 

Ruszyły prace na obwodnicy Krakowa

W ubiegły piątek miało miejsce symboliczne wbicie pierwszej łopaty nabudowie drogi krajowej nr 94 od węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica,która będzie stanowić fragment północnej obwodnicy Krakowa.Realizacja inwestycji  potrwa dwa lata.

 

Dwa warianty północnej obwodnicy Krakowa

- Najwyższy czas zakończyć dyskusje nad przebiegiem północnejobwodnicy Krakowa i przystąpić do uzyskania odpowiednich uzgodnień izezwoleń. Jeśli ta trasa nie powstanie szybko, to dojdzie do zakorkowaniepółnocnej części Krakowa i Zielonek    –podkreślił marszałek woj. małopolskiego Marek Nawara podczas spotkaniapoświęconego konsultacjom w sprawie przebiegu obwodnicy.

 

Kraków czeka na swoją wschodnią obwodnicę

Budowa wschodniej obwodnicy Krakowa tzw. Trasy Nowohuckiej ma ułatwić życiemieszkańcom, pozwolić na wyprowadzenie ruchu tranzytowego oraz wpłynąć naożywienie gospodarcze wschodnich terenów. Prace pierwszego etapu odwęzła Bieżanów do węzła Rybitwy są już na ukończeniu. Gdyzostanie zakończony 2,7-kilometrowy odcinek Bieżanów - Rybitwy,rozpocznie się budowa drugiego, blisko 4,5-kilometrowego fragmentu Rybitwy -Igołomska, z nowym mostem przez Wisłę. Jednak rozpoczęcie budowy drugiegoodcinka Trasy Nowohuckiej może się przedłużyć. Wszystko z powodu protestupolsko-tureckiego konsorcjum.

 

Obwodnica Krakowa pod znakiem zapytania

Budowa kolejnego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa może nie dojść doskutku. Nie wiadomo, czy rząd znajdzie pieniądze na kolejny fragment obwodnicybo w ogłoszonym nowym planie budowy dróg krajowych odcinek drogi S7łączący węzły Igołomska i Rybitwy nie został umieszczony na liściepodstawowej. Znalazł się za to na pierwszym miejscu listy inwestycji,których realizacja może, ale wcale nie musi rozpocząć się do roku2013.

 

Jest szansa na wschodnią obwodnicę Krakowa

Jest szansa na rozpoczęcie budowy wschodniej obwodnicy Krakowa (odcinka trasyS7) jeszcze w tym roku. Decyzja w sprawie finansowania tej inwestycji zapadniena przełomie kwietnia i maja.

 

Czy będą pieniądze na wschodnią obwodnicę Krakowa?

Na przełomie maja i czerwca powinna zapaść decyzja, czy w budżecie państwaznajdą się pieniądze potrzebne do rozpoczęcia budowy drugiego odcinka trasyS7 – stanowiącej wschodnią obwodnice Krakowa- zapowiedział ministerinfrastruktury Cezary Grabarczyk. Pieniądze będą pochodzić z oszczędnościna przetargach.

 

Zmiany na Południowej Obwodnicy Krakowa

Od wczoraj wprowadzona została zmiana organizacji ruchu na odcinku autostradyA4 od wiaduktu w ciągu ul. Kąpielowej w Krakowie do węzła KrakówWieliczka. Prace remontowe na tym fragmencie obwodnicy ruszą w najbliższyponiedziałek.

 

Północna obwodnica Krakowa gotowa w 2022 roku - ruszyły prace

Krakowski oddział GDDKiA podpisał na początku stycznia w obecności ministrainfrastruktury i budownictwa Andrzeja Adamczyka umowę z firmą Sweco nawykonanie Koncepcji Programowej dla Północnej Obwodnicy Krakowa w ciągudrogi ekspresowej S52.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Krakowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017