Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Krasnika X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Krasnika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Dziesięciu chętnych na obwodnicę Kraśnika

W przetargu na budowę obwodnicy Kraśnika w ciągu drogi krajowej nr 74,ogłoszonym przez lubelski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad, swoje oferty złożyło dziesięć firm. Teraz GDDKiA ma 90 dni naostateczny wybór wykonawcy.

 

Budimex - Dromex zbuduje obwodnicę Kraśnika

Budowa obwodnicy Kraśnika w ciągu drogi krajowej nr 74 będzie kosztować 89,2mln zł. Oferta złożona przez firmę Budimex - Dromex najlepiej spełniłakryteria przetargu ogłoszonego pod koniec ubiegłego roku przez lubelskioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Dobre wiadomości z Lubelszczyzny

Lubelski oddział GDDKiA ruszył z pracami dla II etapu obwodnicy Puław,ekspresowej trasy S17 oraz obwodnic Lublina i Kraśnika.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Obwodnica Kraśnika na start

Już 25 kwietnia rozpoczną się prace przy budowie obwodnicy Kraśnika w ciągudrogi krajowej nr 74. Lubelski Oddział GDDKiA przekazał już wykonawcy placbudowy przyszłej obwodnicy. Prace mają potrwać do listopada 2010 roku.

 

Rozpoczęcie budowy obwodnicy Kraśnika

Symbolicznym wbiciem łopaty przypieczętowano 18 maja rozpoczęcie budowyobwodnicy Kraśnika w ciągu drogi nr 74. Kierowcy z nowej trasy skorzystają wlistopadzie przyszłego roku. Koszt jej budowy wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 115,8 mln zł (pierwotnieszacowano na 161,1 mln zł).

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Budowa dróg w Polsce: podsumowanie 2009 r. i prognoza 2010 r.

Rok 2009 minął drogowcom pod znakiem przygotowań budowy dróg krajowychw Polsce. Oddano niespełna 89 kilometrów autostrad ale udało sięogłosić wszystkie przetargi na autostrady, które są ujęte dorealizacji w Programie Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012. W 2009roku na budowę i poprawę infrastruktury drogowej wydano nieco ponad 18 mldzł, w przyszłym roku ma to być około 30 mld zł. Jednak 2010 rok dlaautostrad zapowiada się jeszcze gorzej, bo nowych kilometrów będzie jakna lekarstwo. Na przysłowiowe rozwiązanie worka przyjdzie nam poczekać domistrzostw EURO 2012. Wtedy to, jak zapowiada rząd, sieć autostrad w naszymkraju będzie liczyć około 2 tys. kilometrów (w 2011 r. powstanieokoło 122 km a w 2012 r. ponad 790 km).

 

Coraz więcej inwestycji na drogach Lubelszczyzny

Budowy i przebudowy dróg krajowych oraz remonty obiektów mostowychna Lubelszczyźnie pochłonęły w tym roku 481 mln zł. W efekcie kierowcyotrzymali 56,8 km nowych nawierzchni dróg, a na kolejnych 12,6 km pracezakończą się w 2010 roku. W budowie są też dwie obwodnice o łącznejdługości 13,2 km, a w przyszłym roku rozpocznie się budowa trasy ekspresowejS17 od Kurowa do Piask (66,8 km) wraz północno-wschodnią obwodnicąLublina.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Krasnika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017