Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Krosna X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Krosna

Spróbuj też wyszukać: obwodnica krosna 2012

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Kolejny przetarg na obwodnicę Biecza

Niedawno remontowano odcinek DK28 Sanok-Krosno. W przeciągu dwóch lat już zdążyły pokazać się dziury i pęknięcia. Jeśli tak ma wyglądać modernizacja polskich dróg to wypada mi tylko pogratulować wykonawcom i centrali... ~Misiek

 

Obwodnica Jasła

Zakończone zostały prace przy budowie II etapu obwodnicy Jasła wwojewództwie podkarpackim w ciągu drogi krajowej numer 28 Zator - Krosno -Medyka. Wykonawcą na zlecenie GDDKiA była firma Budimex Dromex.

 

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

I etap obwodnicy Lubska gotowy

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego poinformował, że 19grudnia bieżącego roku oddano do użytku I etap obwodnicy Lubska. Blisko 5 kmtrasa stanowi odcinek drogi wojewódzkiej nr 289.

 

Trwają prace przy obwodnicy Krosna

Aktualnie drogowcy budują drugą nitkę krośnieńskiej obwodnicy, na 1,7 kmodcinku od ul. Zręcińskiej do ul. Składowej. Realizacja tej inwestycji mapotrwać do końca 2010 roku. Koszt budowy tego fragmentu trasy to prawie 24 mlnzł.

 

Autostradowa obwodnica Rzeszowa za półtora roku

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Rzeszowiewybrała wykonawców budowy odcinka autostrady A4 (W.RzeszówCentralny-W.Rzeszów Wschód) i drogi ekspresowej S19 (Stobierna -W.Rzeszów Wschód), wchodzące w skład tzw. autostradowejpółnocnej obwodnicy Rzeszowa. Termin realizacji obu inwestycji to 18miesięcy. Budowa tych dwóch odcinków o łącznej długościblisko 16 km będzie kosztować ponad 650 mln zł.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Ośno Lubuskie z obwodnicą

W wojewodztwie lubuskim powstała obwodnica Ośna Lubuskiego w ciągudróg wojewódzkich nr 137 i 134. Całkowita wartość projektuzrealizowanego na zlecenie Zarządu Dróg Wojewódzkich w ZielonejGórze wyniosła około 28, 7 mln zł.

 

Remont mostu w Krośnie Odrzańskim

8 sierpnia rozpoczął się remont mostu nad rzeką Odrą w ciągu drogikrajowej nr 29 w Krośnie Odrzańskim (woj. lubuskie). Jest on konieczny zewzględu na zły stan dylatacji.

 

Ponad 60 mln na rozbudowę obwodnicy Krosna

Rozpoczyna się realizacja inwestycji na krośnieńskiej "obwodnicy".W tym tygodniu została podpisana umowa z wykonawcą. Zakres prac do wykonaniaobejmuje cały odcinek przebiegającej w granicach Krosna drogi krajowej nr 28(11,4 km) za wyjątkiem odcinka ul. Podkarpackiej między ulicami Pużaka iCzajkowskiego (1,7 km).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Krosna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017