Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Kutna X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Kutna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Sirmax w podstrefie Kutno

Fabryka stoi tuż przy obwodnicy, dział i pięknie wygląda. ~kutnianin

 

Obwodnica Kutna już otwarta

Mieszkańcy Kutna wreszcie odpoczną od uciążliwego ruchu samochodówciężarowych w centrum miasta. Również kierowcy podróżujący wtym regionie mogą liczyć na skrócenie czasu przejazdu dziękiwybudowanej wschodniej obwodnicy Kutna i odnowionej jezdni krajowejsześćdziesiątki.

 

20 obwodnic za 770 mln złotych

Dwadzieścia miast i miejscowości w 2005 roku dostało szansę, by pozbyć sięciężkiego, ciężarowego ruchu samochodowego poprzez wybudowanie obwodnic. 20obwodnic, z takim wynikiem Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradplanuje zamknąć 2005 rok.

 

Nie zawsze najkrótsza droga jest najszybsza

Kolejny oddany do użytku odcinek autostrady A2, między Koninem a Łodzią,zmienia geografię przejazdów przez Wielkopolskę i w głąb kraju. Odciążonazostała stara "dwójka", między Koninem a Kłodawą, i dalej doKutna i Łowicza. Wielkopolanie szybciej dojadą nie tylko do stolicy, aleprzede wszystkim do Łodzi, a także… do Krakowa i na Górny Śląsk.

 

W 2009 r. obwodnice Gostynina i Płońska

W tym roku rozpoczną się dwie potężne inwestycje drogowe w regionie Płocka.Drogowcy przymierzają się do budowy obwodnic Gostynina w ciągu DK nr 60 a nakrajowej ‘siódemce’ rozbudują obwodnicę Płońska.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Obwodnica Gostynina otwarta

Kierowcy mogą już ominąć Gostynin jadąc nowo wybudowaną obwodnicą wciągu drogi krajowej nr 60. Budowa trasy o długości ok. 8, 8 km trwała 2lata. Koszt inwestycji wyniósł ponad 120 mln zł.

 

Nowe nazwy węzłów

Rozpoczęła się budowa węzła na drodze w pobliżu Kutna, ale takżeporządkowane są nazwy węzłów na autostradzie i drogach ekspresowych.Chodzi o to, aby skrzyżowania na rozwijającej się stale siecigłównych dróg były logiczne, łatwo się kojarzyły z większymimiastami i pomagały kierowcom w określeniu pozycji na trasie. Dotychczasowe,robocze nazwy były przydzielane często np. od najbliższej wsi. 

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Rozbudują drogi w Kutnie

Ulica Łąkoszyńska w Kutnie będzie rozbudowana. Prace na ponad kilometrowymodcinku  będą kosztowały prawie 4 mln zł. Inwestycję na zlecenieZarządu Dróg Wojewódzkich w Łodzi zrealizuje Skanska.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Kutna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017