Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Legnicy X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Legnicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

18 mln zł na legnicką obwodnicę

Władzom Legnicy udało się zdobyć 17,8 mln zł dotacji z Unii Europejskiej nabudowę ostatniego odcinka legnickiej Obwodnicy Zachodniej w ramach projektu.Koszt całej obwodnicy to około 100 mln zł.

 

Legnica już z obwodnicą

W piątek, 4 listopada br. otwarto do ruchu obwodnicę Legnicy położoną wciągu drogi krajowej numer 3. Łączna długość tego odcinka wynosi 8 km.Całkowita wartość tego projektu wyniosła 74 mln złotych.

 

Obwodnica Nowej Soli

Rozpocznie się budowa północnego obejścia Nowej Soli w ciągu drogi krajowejnr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Jest to jedno z zadań służące dostosowaniukrajowej "trójki" do parametrów drogi ekspresowej.

 

Europejskie inwestycje w Legnicy

W latach 2004 - 2006 gmina Legnica złożyła dziewięć projektów odofinansowanie różnorodnych przedsięwzięć inwestycyjnych przez EuropejskiFundusz Rozwoju Regionalnego w ramach ZPORR. Ich celem była m.in. modernizacjai rozbudowa układu komunikacyjnego miasta i jego potencjału transportowego.

 

Pomysł na obwodnicę Świdnicy

Ruszą pierwsze pracy nad projektem obwodnicy Świdnicy. Wrocławska GDDKiApoinformowała o wyborze wykonawcy na opracowanie koncepcji programowejobwodnicy Świdnicy w ciągu drogi krajowej nr 35. Obwodnica Świdnicy będzieliczyć około 12,5 km.

 

Legnica: remont Obwodnicy Zachodniej

Do końca listopada br. potrwa remont odcinka Obwodnicy Zachodniej Legnicywybudowanego w 1994 r. Do 30 listopada całkowicie z ruchu wyłączony będzieokoło 7 km odcinek obwodnicy.

 

UE da pieniądze na dolnośląskie drogi

Są pieniądze na budowę drogi ekspresowej S8 z Wrocławia do Warszawy. Zdodatkowej unijnej dotacji sfinansowana będzie też budowa autostrady A18,będącej przedłużeniem do Berlina A4, oraz być może trasa S3 z Legnicy doLubawki.

 

Są pieniądze na S3 Legnica – Lubawka

Rada Ministrów zatwierdziła plan inwestycji w ramach ProgramuInfrastruktura i Środowisko na lata 2007-2015 za 37 miliardów euro. Naliście dofinansowanych z UE projektów znalazł się m.in. nieplanowanydotąd odcinek trasy ekspresowej S-3 z Legnicy do Lubawki.

 

Europejski węzeł pod Wrocławiem

Na mecze piłkarskie Euro 2012 we Wrocławiu kierowcy będą przejeżdżaćprzez węzeł Nowa Wieś, w którym skrzyżują się dwie autostrady.Powstaje tam skrzyżowanie, jakiego w Polsce nie było. Połączy dwieautostrady - A4 z Legnicy do Wrocławia oraz budowaną właśnie autostradowąobwodnicę miasta, czyli A8.

 

Są pieniądze na budowę jeleniogórskiej obwodnicy

Powstanie obwodnica Jeleniej Góry. Zarząd województwadolnośląskiego zdecydował o przekazaniu ponad 46 mln zł dofinansowania nabudowę pierwszego etapu południowej obwodnicy Jeleniej Góry. Wartośćcałej inwestycji szacowana jest na ok. 125 mln zł. Jeżeli proceduryprzetargowe przebiegna sprawnie budowa powinna ruszyć jesienią i potrwać dwalata.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Legnicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017