Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Leknicy X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Leknicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Trzy etapy żarskiej obwodnicy

Budowa ostatniego - trzeciego - etapu obwodnicy miasta Żary zostałaukończona. Cała obwodnica liczy 28 km i łącznie kosztowała 11,8 mln EUR.

 

Trasa Północna Zielonej Góry

Oddana obwodnica Wilkanowa jest kolejnym fragmentem obejścia Zielonej Góry.Fragmentem o tyle istotnym, gdyż domykający istniejącą już TrasęPółnocno-Zachodnią w Zielonej Górze tworząc pełną obwodnicę miasta, a coza tym idzie, pozwalając na jego całkowite ominięcie przez ruch tranzytowy.

 

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

Powstanie obwodnica na przygranicznej DK 12

Po wieloletnich przygotowaniach podpisano umowę na budowę obwodnicy miastaŁęknica w ciągu drogi krajowej nr 12. Wykonawca ma 1,5 roku na zrealizowanieinwestycji. Prace pochłoną niemal 64 mln zł.

 

Wystartowała obwodnica Łęknicy

Ruszyła budowa obwodnicy miasta Łęknica. Warta 70 milionów złotychinwestycja wyprowadzi ruch tranzytowy poza miasto i usprawni ruch wnadgranicznej części drogi krajowej nr 12.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Zimą drogowcy nie wstrzymują prac

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad nie wstrzymuje swoichinwestycji mimo niskich temperatur i opadów śniegu. GDDKiA uzgodniła zwykonawcami inwestycji realizowanych obecnie na sieci dróg krajowychciągłe prowadzenie prac, które są technologicznie możliwe w okresiezimowym. Wszędzie tam, gdzie jest to dopuszczalne nie obowiązują zimoweprzerwy w prowadzeniu robót, co może spowodować przyspieszenie woddawaniu dróg potrzebnych polskim kierowcom – zaznaczajądrogowcy.

 

Powstają nowe, ważne drogi w lubuskim

Obecnie w województwie lubuskim w realizacji znajduje się ok. 43 kmdrogi ekspresowej S3, ok. 105 km autostrady A2 oraz obwodnica Łęknicy odługości prawie 4 km  z mostem granicznym.

 

Można już jeździć obwodnicą Łęknicy

Można już korzystać z nowo wybudowanej obwodnicy Łęknicy w ciągu drogikrajowej nr 12 w województwie lubuskim. Ma ona niespełna 3,5 kilometra ajej budowa kosztowała 70 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Leknicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017