Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Lomzy X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Lomzy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Krócej z Ostrołęki do Warszawy

Zostało podpisane porozumienie w sprawie budowy nowego odcinka drogiwojewódzkiej Ostrołęka - Wyszków. Dzięki inwestycji droga z Ostrołęki doWarszawy skróci się ze 120 km do niespełna 100 km. Szacunkowy kosztinwestycji to 200 mln zł.

 

Obwodnica Łomży za 7 lat

Obwodnica Łomży powstanie nie później niż za 7 lat - zapewniłmieszkańców Łomży dyrektor białostockiego oddziału GDDKiA. Podczasspotkania w UM Łomża omawiano także mozliwe ograniczenia ruchu samochodówciężkich w Łomży.

 

Decyzja dla obwodnicy

Wojewoda podlaski wydał decyzję środowiskową dla obwodnicy Augustowa. Tymsamym GDDKiA może rozpocząć starania o wydanie pozwolenia na budowę.Ekolodzy już teraz zapowiadają protesty i odwołania.

 

1,8 mld zł na drogi na Podlasiu

Około 1,8 mld zł przeznaczonych zostanie przez najbliższe 3 lata nainwestycje drogowe w województwie podlaskim. Priorytetem dla wschodniegoregionu Polski jest modernizacja i rozbudowa dróg krajowych S-8 i S-19.

 

Uruchomiono obwodnicę Ostrołęki

W niedzielę 29 października oddana do ruchu została obwodnica Ostrołęki.Wybudowanie liczącej 5 km obwodnicy kosztowało w sumie ponad 34 mln zł.

 

Nowoczesne drogi Podlasia

Ponad 10 mld zł wyniesie budowa 350 km nowych dróg krajowych orazmodernizacja już istniejących w Podlaskiem. Większość inwestycji ma byćzrealizowana do roku 2013.

 

Nowe ustalenia dla obwodnicy Suwałk

Firma Transprojekt z Gdańska zaprezentowała dwa warianty przebiegu obwodnicySuwałk po stronie zachodniej miasta. Za pilnym rozpoczęciem budowy obwodnicySuwałk przemawiają wszystkie argumenty, które są wymieniane wprzypadku Augustowa. Przez Suwałki przejeżdża jeszcze więcej TIR-ówniż przez Augustów gdyż dodatkowo są to pojazdy jadące z przejściagranicznego w Budzisku w kierunku Olsztyna czy Gdańska.

 

Ograniczenia na ‘nowym’ moście w Łomży

Prezydent Miasta Łomża, wprowadził, w ramach czasowej organizacji ruchu, natzw. “nowym” moście przez rzekę Narew, w ciągu ulicy Sikorskiego,ograniczenie ruchu samochodów ciężarowych o masie całkowitej powyżej15 ton. Zezwolenie na ruch ciągły samochodów ciężarowych mostem,gdzie przekroczone są wartości graniczne konstrukcji, groziłoby katastrofąbudowlaną.

 

Łomża dostała pieniądze na Szosę Zambrowską

Ważna łomżyńska inwestycja – przebudowa ulicy Szosa Zambrowska (wciągu drogi krajowej nr 63) otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa.

 

Będą S8, S19 i obwodnica Łomży

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował o spotkaniuWojewody Podlaskiego z Wiceministrem Infrastruktury, który zapewnił, żepowstaną drogi ekspresowe nr S8, S19 i oczekiwana od dawna obwodnica Łomży.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Lomzy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017