Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Lomzy X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Lomzy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Mapa obwodnicy Łomży

Budowa obwodnicy Łomży ma rozpocząć się w 2008 roku. Porozumienie pomiędzyGDDKiA oraz władzami miasta Łomża w sprawie kształtu przyszłego obejściato ważny krok, zamykający etap wstępnych prac planistycznych.

 

Obwodnica Łomży za 7 lat

Obwodnica Łomży powstanie nie później niż za 7 lat - zapewniłmieszkańców Łomży dyrektor białostockiego oddziału GDDKiA. Podczasspotkania w UM Łomża omawiano także mozliwe ograniczenia ruchu samochodówciężkich w Łomży.

 

Uruchomiono obwodnicę Ostrołęki

W niedzielę 29 października oddana do ruchu została obwodnica Ostrołęki.Wybudowanie liczącej 5 km obwodnicy kosztowało w sumie ponad 34 mln zł.

 

Nowe ustalenia dla obwodnicy Suwałk

Firma Transprojekt z Gdańska zaprezentowała dwa warianty przebiegu obwodnicySuwałk po stronie zachodniej miasta. Za pilnym rozpoczęciem budowy obwodnicySuwałk przemawiają wszystkie argumenty, które są wymieniane wprzypadku Augustowa. Przez Suwałki przejeżdża jeszcze więcej TIR-ówniż przez Augustów gdyż dodatkowo są to pojazdy jadące z przejściagranicznego w Budzisku w kierunku Olsztyna czy Gdańska.

 

Ograniczenia na ‘nowym’ moście w Łomży

Prezydent Miasta Łomża, wprowadził, w ramach czasowej organizacji ruchu, natzw. “nowym” moście przez rzekę Narew, w ciągu ulicy Sikorskiego,ograniczenie ruchu samochodów ciężarowych o masie całkowitej powyżej15 ton. Zezwolenie na ruch ciągły samochodów ciężarowych mostem,gdzie przekroczone są wartości graniczne konstrukcji, groziłoby katastrofąbudowlaną.

 

Będą S8, S19 i obwodnica Łomży

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku poinformował o spotkaniuWojewody Podlaskiego z Wiceministrem Infrastruktury, który zapewnił, żepowstaną drogi ekspresowe nr S8, S19 i oczekiwana od dawna obwodnica Łomży.

 

Program Budowy Ulic w Łomży

Władze Łomży opracowały Programu Budowy Ulic. Koszt realizacji całegoProgramu wyniesie kilkadziesiąt milionów złotych, zaś prawie połowękosztów pochłonie budowa istniejących  ulic będących drogamipublicznymi. Prezydent Łomży zamierza rozpocząć realizację Programu BudowyUlic już w przyszłym roku i planuje rocznie przeznaczać na ten cel z budżetumiasta około 6 mln zł.

 

Wątek na forum: Nowe obwodnice z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej

Zrobią te 3 obwodnice na drodze 61 i tyle z ekspresówki zobaczymy tam przez najbliższe 10 lat. Szkoda, że obwodnica Łomży ma odległą przyszłość... ~Alfista

 

Co z obwodnicą Łomży?

Dziesięć tysięcy kart z żądaniem budowy obwodnicy Łomży w ciągu drogiekspresowej S61 oraz wspólna petycja samorządowców ispołeczników trafiły do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.działania te są skutkiem wyłączenia obwodnicy Łomży z decyzjiśrodowiskowej dla S61.

 

Spore zainteresowanie obwodnicą Łomży

Nie chodzi jednak o duże grono firm, które zgłosiły się do przetarguna wybudowanie obwodnicy Łomży w ciągu drogi ekspresowej S61, a liczneprzybycie osób na spotkanie w sprawie budowy obwodnicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Lomzy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017