Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Lubina X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Lubina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

 

Wątek na forum: Przyspieszają prace nad nowym mostem na Odrze

To chyba nie najlepszy pomysł i wygląda na decyzję podjętą zza biurka. Do mostu potrzebne są drogi, a tam nie ma dróg dla ciężkiego ruchu tranzytowego. Od strony Lubina kłopot zaczyna się już w miejscowości Rudna, którą duże samochody ciężarowe muszą objeżdżać, a potem już jest 34 km krętych, wąs...

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

S3 – priorytet z kilkunastoletnim poślizgiem

Budowa drogi ekspresowej S3 jest w planach już kilkanaście lat, jednak nadalnie wiadomo kiedy wreszcie trasa połączy północ i południe kraju.Problem dotyczy „priorytetowej inwestycji” jaką od lat jest budowaS3 na odcinkach Nowa Sól - Legnica - Lubawka oraz obwodnicy Bolkowa.Inwestycja miała zakończyć się za dwa lata. Jej realizacja zaawansowana jestfinansowo, dokumentacyjnie, koncepcyjnie i projektowo. Jednak z opublikowanegorządowego Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011-2015 wynika, żejej budowę trzeba znowu przełożyć na później.

 

Obwodnica Rawicza pod ruchem

9-kilometrowa obwodnica Rawicza jest już oddana do dyspozycji kierowców.Czas przejazdu między Lubinem w woj. dolnośląskim a Krotoszynem w woj.wielkopolskim skrócił się o około 20 minut.

 

Nowe kilometry, obwodnice i remonty

Nie ma tygodnia bez zmian w sieci dróg krajowych. Oddawane do ruchu sąnowe odcinki tras oraz obwodnice miast. Trwają liczne remonty na drogachkrajowych.

 

Nowe obwodnice na mapie drogowej Polski

Rawicz i Leżajsk to kolejne miasta na drogowej mapie obwodnic.Dziewięciokilometrowy objazd wokół Rawicza (wielkopolskie) jest gotowyw całości od 15 września. Dziesięć dni później kierowcy pojechaliobwodnicą Leżajska (podkarpackie).

 

Perspektywy ekspresowej trójki

Droga ekspresowa S3 ma być drogowym kręgosłupem zachodniej części Polski.Skomunikuje ona zachodnie wybrzeże z południową granicą kraju. Wreszcie, powielu latach, jej budowa będzie realizowana na całym przebiegu, a już w majuprzejedziemy nowym odcinkiem S3 w województwie lubuskim.

 

Jest umowa na obwodnicę Lubina w ciągu S3

Droga ekspresowa S3 w województwie dolnośląskim nabiera coraz bardziejrealnych kształtów. Właśnie podpisana została umowa na budowęfragmentu tej drogi od węzła Lubin Północ do węzła Lubin Południe.

 

Rząd dokończy budowę drogi S3

Podczas IV Międzynarodowego Kongresu Morskiego w Szczecinie ministerinfrastruktury i budownictwa zapowiedział dokończenie budowy drogi ekspresowejS3 wraz w obwodnicą tego miasta i budową tunelu Police-Święta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Lubina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017