Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Miedzyrzecza X

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Miedzyrzecza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Międzyrzecz - obwodnica

Obwodnica miasta Międzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągudrogi krajowej nr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Budowana będzie przez 20miesięcy a koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

Ekspresowa obwodnica Międzyrzecza

Otwarto nowy odcinek drogi krajowej nr 3 - obwodnicę Międzyrzecza. Budowatrasy trwała dokładnie 20 miesięcy od jesieni 2004 roku. Inwestycjakosztowała ponad 90 mln zł i została sfinansowana z budżetu państwa orazpożyczki zaciągniętej w Europejskim Banku Inwestycyjnym. Obwodnica jesttakże jednym z elementów planowanej drogi ekspresowej S-3 z północy napołudnie kraju.

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

W 2013 ekspresowo z Międzyrzecza do Sulechowa

Podpisana została umowa z trzema firmami na budowę drogi ekspresowej S3 wwojewództwie lubuskim. Przedmiotem umów jest budowa drogiekspresowej na odcinku od zrealizowanej już obwodnicy Międzyrzecza doistniejącego odcinka drogi ekspresowej S3 w okolicy Sulechowa, tj. niemal 43km. Po stronie północnej droga będzie włączona do Węzła„Międzyrzecz Południe", a po stronie południowej do Węzła„Sulechów". Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w sierpniutego roku. Zakończenie robót planowane jest na maj 2013 r.

 

Wbito łopate pod S3 Gorzów - Międzyrzecz

21 lipca 2011 oficjalnie rozpoczęła się budowa drogi ekspresowej S3 naodcinku od Gorzowa Wlkp. do Międzyrzecza. Droga ma zostać wybudowana i oddanado ruchu jeszcze przed wakacjami 2014 roku. Od roku trwa również budowaS3 na odcinku od Międzyrzecza do Sulechowa o długości 43 km, któraukończona zostanie w połowie 2013 roku.

 

Jest ZRID dla obwodnicy Międzyrzecza

Dokument pozwalający na budowę drugiej jezdni obwodnicy Międzyrzecza, tzw.ZRID został podpisany przez Wojewodę Lubuskiego.

 

Zmieni się organizacja ruchu na obwodnicy Międzyrzecza

Na północnym węźle obwodnicy Międzyrzecza od 18 marca planowane sązmiany w organizacji ruchu. Ma to związek z rozbudową drogi doparametrów trasy ekspresowej.

 

Poznaliśmy oferty na rozbudowę obwodnic Gorzowa i Międzyrzecza

21 ofert wpłynęło w przetargu na budowę drugich jezdni obwodnicy GorzowaWlkp. i Międzyrzecza w województwie lubuskim. Prace związane zrozbudową drugich jezdni na obwodnicach Gorzowa i Międzyrzecza powinny ruszyćw lipcu tego roku a zakończyc się w II kwartale 2017 roku.

 

Umowa na ekspresową obwodnicę Międzyrzecza podpisana

Umowa na budowę ponad 6-kilometrowego odcinka drugiej jezdni obwodnicyMiędzyrzecza została podpisana w miniony poniedziałek. Wykonawcaą pracbędzie konsorcjum, którego liderem jest Budimex.

 

S3 - obwodnica Międzyrzecza oddana przed terminem

Dobra wiadomość przed samymi świętami dla mieszkańców Międzyrzecza.Druga jezdnia obwodnicy w ciągu drogi ekspresowej S3 otrzymała pozwolenie naużytkowanie. Od 21 grudnia jest otwarty węzeł Międzyrzecz Zachód,gdzie będzie wprowadzona stała organizacja ruchu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Miedzyrzecza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017