Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Miedzyrzecza X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Miedzyrzecza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Międzyrzecz - obwodnica

Obwodnica miasta Międzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągudrogi krajowej nr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Budowana będzie przez 20miesięcy a koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Międzyrzecz: obwodnica z końcem sierpnia

Jeszcze tylko przez kilka miesięcy mieszkańcy Międzyrzecza i kierowcyprzejeżdżający przez miasto muszą uzbroić się w cierpliwość. Prace przybudowie obwodnicy miejskiej potrwają do końca sierpnia br. Obwodnica miastaMiędzyrzecz o długości 6,5 km przebiegać będzie w ciągu drogi krajowej nr3. Koszt robót budowlano-montażowych wyniesie prawie 75 mln zł.

 

Ekspresowa obwodnica Międzyrzecza

Otwarto nowy odcinek drogi krajowej nr 3 - obwodnicę Międzyrzecza. Budowatrasy trwała dokładnie 20 miesięcy od jesieni 2004 roku. Inwestycjakosztowała ponad 90 mln zł i została sfinansowana z budżetu państwa orazpożyczki zaciągniętej w Europejskim Banku Inwestycyjnym. Obwodnica jesttakże jednym z elementów planowanej drogi ekspresowej S-3 z północy napołudnie kraju.

 

S3 - autostradą?

Droga ekspresowa S3 budowana będzie niemal w całości od podstaw. Będzie todroga ekspresowa o najwyższych parametrach, która z czasem ma"urosnąć" do rangi autostrady.

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

Lubuskie: S3 ruszy za rok

Wojewoda lubuski określił warunki środowiskowe, jakie trzeba spełnić przybudowie 37 km drogi S3 na odcinku Gorzów - Międzyrzecz. Budowa ruszyprawdopodobnie za rok.

 

Są pieniądze na S3 Legnica – Lubawka

Rada Ministrów zatwierdziła plan inwestycji w ramach ProgramuInfrastruktura i Środowisko na lata 2007-2015 za 37 miliardów euro. Naliście dofinansowanych z UE projektów znalazł się m.in. nieplanowanydotąd odcinek trasy ekspresowej S-3 z Legnicy do Lubawki.

 

Lubuska S3 coraz bliżej

Do końca roku będzie gotowa dokumentacja pod budowę trasy S3. Jeślirobotnikom nie staną na drodze archeologiczne wykopaliska, już za trzy lataodcinek z Gorzowa do Szczecina skróci się aż o 8,5 km i będzie gomożna przejechać w niespełna godzinę.

 

Lubuskie trasy powstaną przed Euro 2012?

Do 2012 roku na terenie województwa lubuskiego zaplanowano budowęodcinków dwóch ważnych tras autostrady A2 i drogi ekspresowej S3.Podczas konferencji prasowej Helena Hatka, Wojewoda Lubuski, podsumowaładotychczasowe prace i zapewniła, że drogi powstaną na czas.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Miedzyrzecza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017