Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Miekowa X

. Znaleziono 22 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Miekowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 22 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe obwodnice na płn. "trójce"

na obwodnicy miękowa to będzie juz S3 tak??? Czy wybudują tylko nowy ślad krajowej 3? Ale to byłoby totalnie bez sensu miki

 

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu

W wakacje pojedziemy po nowej autostradzie A6 oraz obwodnicy Zieleniewa iMorzyczyna. Pod koniec roku gotowa ma być obwodnica Międzyzdrojów.Wreszcie rozpocznie się budowa najbardziej oczekiwanej S3 na południe –wynika z planów szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad na rok 2007.

 

Nowe obwodnice na płn. "trójce"

Latem korki na "trójce" to codzienność. Jadący nad morze lubpowracający często utykają m.in. w okolicach Miękowa (niedaleko Goleniowa).Dzięki planowanym obwodnicom ma się to zmienić.

 

Rosną szanse na obwodnicę Miękowa

Dzisiaj przejazd przez miejscowość Miękowo położoną przy drodze krajowejnumer 3 na północ od Goleniowa znacznie ogranicza płynność ruchu.Szczególnie w okresie wakacyjnym tworzą się w tym miejscu korki.Rozwiązaniem tych problemów będzie budowa obwodnicy Miękowa oparametrach dwujezdniowej drogi ekspresowej i długości 4,1 kilometra.

 

Strabag zajmie się obwodnicą Miękowa

W dniu 26 listopada 2009 podpisana została umowa na budowę obwodnicy Miękowaw ciągu drogi krajowej numer 3 Świnoujście - Szczecin. Wykonawcą pracbudowlanych będzie firma Strabag, wartość robót wyniesie niemal 50milionów złotych. Wykonawca obwodnicy ma 20 miesięcy (z wyłączeniemokresów zimowych) na wykonanie zadania.

 

Na Pomorzu Zachodnim powstają nowe obwodnice

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają prace budowlane.Powstają obwodnice: Nowogardu, Parłówka i Miękowa.Podróżujący muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

 

Nowe obwodnice na Pomorzu Zachodnim

Powstają nowe obwodnice na krajowej szóstce i trójce. Miękowo iParłówko ominiemy jeszcze podczas tych wakacji, a Nowogard przed końcemroku. Zakończenie robót na wszystkich 3 inwestycjach jest planowane posezonie wakacyjnym. - Chcemy aby kierowcy jak najszybciej mogli korzystać z nowych dróg. Jeszcze podczas wakacji planujemy techniczne otwarcie jednych jezdni na obwodnicach Miękowa i Parłówka. Będzie to miało pozytywny wpływ na płynność ruchu na drodze krajowej nr 3 i pozwoli na sprawne wykonywanie prac na obecnym przebiegu „trójki”– informuje GDDKiA.

 

Obwodnica Miękowa prawie gotowa

15 lipca została udostępniona dla ruchu zachodnia jezdnia obwodnicy Miękowa(woj. zachodniopomorskie). Kierowcy jadący nad morze nie muszą jużprzejeżdżać przez miejscowość, w której dotychczas tworzyły siękorki. Obwodnica nadal będzie placem budowy. Ostateczne oddanie inwestycjiplanowane jest przed końcem roku.

 

Obie jezdnie obwodnicy Miękowa juz pod ruchem

Na pół roku przed kontraktowym terminem zakończenia robót możnajuż korzystać z obu jezdni obwodnicy Miękowa (woj. zachodniopomorskie).Obwodnica Miękowa powstała na drodze krajowej nr 3, głównej trasieprowadzącej nad Morze. Nowa trasa jest dwujezdniową drogą ekspresową odwóch pasach ruchu w każdą stronę i łącznej długości 4,8kilometra.

 

Obwodnice ułatwiają dojazd nad morze

W ubiegłym roku zostały udostępnione do ruchu 3 obwodnice na drogachkrajowych w regionie zachodniopomorskim. Dzięki obwodnicom Nowogardu, Miękowaoraz Troszyna, Parłówka i Ostromic przejazd drogami krajowymi nr 3 i 6,stał się szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Jest szczególnieważne w sezonie wakacyjnym, w którym te trasy są szczególnieobciążone ruchem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Miekowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017