Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Mlawy X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Mlawy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wątek na forum: Aż 27 wniosków na budowę świętokrzyskiej S-7

no to od Radomia brakuje nam jeszcze: obwodnicy Radomia, Obwodnicy Szydłowca i drogi pomiędzy Szydłowcem a granicą woj. świętokrzyskiego, żebyśmy od Radomia do Kielc pojechali dwupasmówką raczej 2012 nierealny ~Tubylec

 

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Debatowali o S7

20 lutego bieżącego roku w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim miałamiejsce otwarta rozprawa administracyjna dotycząca budowy północnegowylotu drogi ekspresowej S7 z Warszawy w kierunku Gdańska. W grę wchodzi kilkaróżnych wariantów przebiegu trasy.

 

Rozmawiali o rozbudowie krajowej siódemki

Mazowiecki Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych konsultacjachspołecznych, dotyczących planów dostosowania drogi krajowej nr 7 doparametrów trasy szybkiego ruchu S7, które odbyły się w Mławie.To ostatni etap przed wydaniem decyzji środowiskowej.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Obwodnica Mławy już za rok

Dobra wiadomość dla mieszkańców Mławy i inwestorów. Już odprzyszłego roku dojazd do dzielnicy przemysłowej miasta nie będzie wiązałsię z uciążliwym staniem w korkach na ul. Napoleońskiej i ul. Nowej. Dziękidofinansowaniu unijnemu powstanie alternatywna droga, która bezpośredniopołączy dzielnicę z drogą krajową nr 7.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Mlawy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017