Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Morawicy X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Morawicy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Nowa wylotówka z Kielc coraz bliżej

Trwają przygotowanie do modernizacji drogi krajowej nr 73 z Kielc do WoliMorawickiej, wraz z budową obwodnicy Morawicy i Woli Morawickiej. Jeżeli udasię wkrótce uzyskać decyzje lokalizacyjne, to nowa wylotówka zKielc będzie budowana w latach 2009-2011.

 

Kielce: Decyzja lokalizacyjna dla wylotówki

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu decyzji lokalizacyjnej dla zadania związanego z budowąfragmentu nowego odcinka drogi krajowej nr 73 Kielce – Wola Morawicka.Budowa powinna ruszyć w 2010 roku.

 

Kielce: Ostatnia decyzja lokalizacyjna dla DK 73

Kielecki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o wydaniu ostatniej, trzeciej decyzji lokalizacyjnej dla nowegoprzebiegu drogi krajowej nr 73 na odcinku Kielce – Wola Morawicka.Realizację inwestycji zaplanowano na lata 2009-2011.

 

Poparcie dla drogi nr 73

GDDKiA nie zamierza w najbliższym czasie realizować budowy drugiego pasa drogikrajowej nr 73 wraz z obwodnicą Morawicy i Woli Morawickiej w woj.świętokrzyskim. Lokalne władze i mieszkańcy będą bronić  inwestycji.

 

Są pieniądze na drogę 73

Ministerstwo Infrastruktury znalazło pieniądze na wykupy gruntów iprzygotowanie dokumentacji modernizacji drogi krajowej 73. Wkrótcebędzie mógł ruszyć przetarg na wykonanie projektu obwodnicy.

 

Zaczną projektować DK 73 i obwodnicę Morawicy

Umowa na zaprojektowanie odcinka drogi krajowej 73 od granic Kielc do WoliMorawickiej wraz z obwodnicą Morawicy została zawarta między kieleckimoddziałem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad a wyłonioną wprzetargu krakowską firma projektową MGGP S.A. Opracowanie kompletnejdokumentacji projektowej dla drogi krajowej nr 73 wraz z uzyskaniem pozwoleniana budowę ma trwać 13 miesięcy. Po tym okresie planowany jest przetarg narealizację inwestycji. Prace projektowe kosztować będą blisko 800 tysięcyzłotych.

 

Pozwolenie na budowę DK 73 z Kielc do Morawicy

Wojewoda świętokrzyski wydał pozwolenie na budowę pierwszego odcinka drogikrajowej nr 73 z Kielc do Morawicy. Wcześniej na mocy decyzji lokalizacyjnejGDDKiA wykupiła niemal wszystkie grunty pod czterokilometrowy odcinekdwujezdniowej drogi klasy GP (głównej o ruchu przyspieszonym). Powstałtakże projekt budowlany.

 

Wakacyjny raport drogowy (cz.II)

Dziś prezentujemy kolejny raport z budowy polskich dróg. Jeśliwybierasz się niebawem samochodem na wakacyjne wojaże po drogach naszegokraju, koniecznie sprawdź, gdzie i jakie czekają na nas utrudnienia. Choćprzed Euro do użytku oddano wiele ważnych odcinków dróg, tojednak wciąż dzieje się sporo na naszych drogach.ann

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Morawicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017