Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Mszczonowa X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Mszczonowa

Spróbuj też wyszukać: obwodnica mszczonowa otwarcie ofert

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Remont na krajowej "50"

Modernizacja odcinka Grójec - Mińsk Mazowiecki w ciągu drogi krajowej nr 50wyniesie 74,4 mln euro. Inwestycja współfinansowana przez Fundusz Spójnościzakończy się pod koniec 2006 roku i będzie m.in. pełnić funkcjętranzytowej obwodnicy Warszawy.

 

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

Jest pozwolenie dla obwodnicy Mszczonowa

Wojewoda mazowiecki zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie nabudowę obwodnicy Mszczonowa, która znajdzie się w ciągu drogi krajowejnr 50. Jest to pierwsze w naszym kraju pozwolenie w pełni zgodne z wymogamiprawa Unii Europejskiej.

 

W przyszłym roku obwodnica Mszczonowa

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Mszczonowa na drodze krajowej nr 50 odwybudowanego węzła Mszczonów I (na przecięciu dróg krajowych Nr50 i 8) do zmodernizowanego odcinka drogi krajowej nr 50. Wykonawca wybudujeponad 6-kilometrowy odcinek trasy za 68 mln złotych w ciągu 15 miesięcy oddaty rozpoczęcia robót.

 

Powstaje obwodnica na Mazowszu

Rozpoczął się drugi etap budowy obwodnicy Mszczonowa w ciągu drogi krajowejnr 50 (woj. mazowieckie). Zadanie obejmuje budowę trasy o długości 6,3 km.Koszt budowy II-etapu obwodnicy od wybudowanego węzła Mszczonów I (naprzecięciu dróg krajowych Nr 50 i 8) do zmodernizowanego odcinka drogikrajowej nr 50 wynosi 68 mln złotych.

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Autostradowe przetargi na finiszu

Koniec przetargów na projekty i budowę autostrad w ramach rządowegoProgramu Budowy Dróg Krajowych w latach 2008 – 2012. Ostatniogłoszony przetarg dotyczy budowy autostrady A4 na trasie Rzeszów– Jarosław. Przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 mabyć około 2 tys. km autostrad.

 

Obwodnica Mszczonowa przed terminem

Pierwsi kierowcy pojechali już nowowybudowaną obwodnicą Mszczonowa (woj.mazowieckie). Kontrakt, o wartości 68 mln zł, miał zostać ukończony wciągu 15 miesięcy od rozpoczęcia robót (z wyłączeniem3-miesięcznego okresu zimowego), czyli do marca 2011r. Prace zostały jednakzrealizowane 5 miesięcy przed terminem umownym.

 
 

Wątek na forum: Obwodnica Mszczonowa przed terminem

No proszę! A jednak można! Mam nadzieję, że to konsorcjum coś jeszcze dostanie do wybudowania! PS. Czekałem na tę obwodnicę z niecierpliwością (jak i Żyrardowa, ale tam ponoć kicha!), gdyż jeżdżę tędy dość często. ~Jotgie

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Mszczonowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017