Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nowego X

Miasta X

Lubawskiego X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Obwodnica Mrągowa czeka na wykonawcę

Otwarto oferty w przetargu na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa w ciągudrogi krajowej nr 59. To pierwsza z pięciu obwodnic miast w województwiewarmińsko-mazurskim, które zostaną wybudowane w ramach ProgramuOperacyjnego Rozwój Polski Wschodniej. Poza obwodnicą Mrągowa dziękiPO RPW powstaną obwodnice Ełku, Olecka, Nowego Miasta Lubawskiego i Lubawyoraz znajdująca się obecnie na liście rezerwowej północno-wschodniaobwodnica Olsztyna.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego z decyzją środowiskową

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska utrzymał w mocy decyzję środowiskowądla budowy obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15(woj. warmińsko-mazurskie).

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Projekt obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego

Podpisano umowę na projekt budowlany obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego.Projekt o wartości ponad 2 mln zł opracuje konsorcjum firm: ARKAS Projekt zOlsztyna i Europrojekt z Gdańska. Termin wykonania – 15 miesięcy od datypodpisania umowy, czyli  2 lipca 2013 r.

 

Przymiarki do nowych obwodnic na Warmii i Mazurach

Drogi o przekroju 2+1 sprawdzają się na Warmii i Mazurach. Tak zbudowanezostały obwodnice Gołdapi, Mrągowa i Olecka. Prowadzone są prace studialnedla kolejnych obwodnic: Bartoszyc, Dobrego Miasta, Szczytna. W trakcieprzygotowania jest projekt budowlany dla obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego.

 

Będą stawiać na drogi 2+1

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju przygotowało zmienione przepisydotyczące budowanych dróg publicznych, zgodnie z którymipromowane mają być drogi o przekroju 2+1. Chodzi przede wszystkim o drogikrajowe, ale także o niektóre nowo projektowane drogi ekspresowe.

 

Przetarg na obwodnicę 2+1 Nowego Miasta Lubawskiego

Ogłoszony został przetarg ograniczony na projekt i budowę obwodnicy NowegoMiasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15. Do 2 listopada  br.można składać wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017