Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nowego X

Sacza X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nowego Sacza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Za rok obwodnica Starego Sącza

Prawdopodobnie już w kwietniu 2008 roku kierowcy przejadą nowym mostem naDunajcu i obwodnicą Starego Sącza. Obwodnica o długości 3,5 km połączydrogę w kierunku przejścia granicznego w Piwnicznej z drogą krajową nr 87Chełmiec - Gołkowice - Krościenko. Inwestycja wyniesie blisko 50 mln zł.

 

Nowatorska przeprawa przez Dunajec

Zakończono budowę pierwszego segmentu ponad 300-metrowego mostu przez Dunajec,stanowiącego część obwodnicy Starego Sącza. Mostów budowanych wwykorzystywanej podczas inwestycji technologii jest tylko kilka na świecie, wEuropie będzie on pierwszy.

 

Most połączył brzegi Dunajca

Budowany z użyciem najnowszych technologii, ponad 300 m most nad Dunajcempołączył jego brzegi. Nowy obiekt będzie częścią powstającej obwodnicyStarego Sącza. Prace przy budowie obwodnicy rozpoczęły się w październiku2006 roku.

 

Oddano do użytku obwodnicę Starego Sącza

Zakończyła się rozpoczęta w październiku 2006 roku inwestycja związana zbudową obwodnicy Starego Sącza i nowego mostu nad Dunajcem. Była tonajwiększa w Małopolsce inwestycja realizowana w ramach ZPORR i kosztowała 57mln zł.

 

Porozumienie dla obwodnicy Nowego Sącza

Podpisano porozumienie w sprawie budowy zachodniej obwodnicy Nowego Sącza -połączenie m. Brzezna z drogą krajową nr 28 w województwiemałopolskim. Przedmiotem porozumienia jest ustalenie zasad współpracypomiędzy czterema samorządami przy realizacji zadania. Wartość szacunkowaprzedsięwzięcia wynosi 49 mln zł.

 

Nowy Sącz otrzyma pieniądze z UE na obwodnicę

Nowy Sącz szykuje się do budowy zachodniej obwodnicy miasta. Połączy m.in.Brzezną z drogą krajową nr 28. Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi49 mln zł. Prawie 40 mln zł przyznał Zarząd Województwa w ramachMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. Obwodnica ma powstać do 2014roku.

 

Minister obiecał obwodnicę Nowego Sącza i nowy dojazd do A4

Nowy Sącz będzie miał obwodnicę północą z mostem przez Dunajec, ana Sądecczyznę będzie można szybko dojechać nową drogą od Brzeska, naktórą zjedziemy wprost z autostrady A4 - takie obietnice złożyłminister Cezary Grabarczk.

 

Przetarg na obwodnicę Nowego Sącza

Powiat Nowosądecki ogłosił przetarg na budowę obwodnicy zachodniej NowegoSącza, która ma powstać między Brzezną a Biczycami Dolnymi.Inwestycja musi być zrealizowana do końca maja 2015 r. Jest to jedna zkluczowych inwestycji województwa małopolskiego.

 

Ogłoszono przetarg na budowę obwodnicy Nowego Sącza

Ogłoszono przetarg na budowę tzw. obwodnicy północnej Nowego Sącza wwojewództwie małopolskim.  Obwodnica będzie drogą klasy GPłącząca DK75 (skrzyżowanie ul. Tarnowskiej i ul. Witosa) z ul.Marcinkowicką (droga powiatowa nr 25219 ) w granicach Nowego Sącza -przełożenie DK 28 Zator – Przemyśl.

 

Rusza budowa obwodnicy Nowego Sącza

Wojewoda małopolski wydał decyzję zezwalającą na realizację obwodnicyNowego Sącza wraz z mostem na Dunajcu. Tym samym rozpoczyna się realizacjanajważniejszej inwestycji drogowej w tym regionie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nowego Sacza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017