Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nowej X

Soli X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nowej Soli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Oferty dla Nowej Soli

GDDKiA poinformowała o otwarciu ofert na budowę północnej obwodnicy NowejSoli, w ciągu drogi krajowej numer 3 (woj. lubuskie). Realizacja projektuzostała zaplanowana na lata 2005-2007 i jest jednym z etapów budowy drogiekspresowej S3.

 

Obwodnica Nowej Soli

Rozpocznie się budowa północnego obejścia Nowej Soli w ciągu drogi krajowejnr 3 Świnoujście - Jakuszyce. Jest to jedno z zadań służące dostosowaniukrajowej "trójki" do parametrów drogi ekspresowej.

 

Obwodnica Sulechowa

W drugiej połowie października 2006 roku oddana została do użytku obwodnicamiasta Sulechów w ciągu drogi krajowej nr 32.

 

Powstaje północna obwodnica Nowej Soli

Trwają prace przy budowie obwodnicy Nowej Soli. Mimo, ze część prac musiałapoczekać ze względu na prace archeologiczne mieszkańcy mogą liczyć, że zarok dzięki obwodnicy samochody ominą wąskie uliczki w centrum w miasta.

 

Międzynarodowy dokument w sprawie S3

Deklarację polityczną podpisało w Bratysławie dwunastu przedstawicieliregionów partnerskich działających na rzecz ŚrodkowoeuropejskiegoKorytarza Transportowego. Osią tego korytarza jest międzynarodowa droga E 65,a także droga wodna Odry i towarzyszące połączenia kolejowe i lotnicze.Priorytetem dla Polski są działania na rzecz drogi ekspresowej S3,która będzie stanowić znaczną część korytarza.

 

Zielone światło dla ekspresowej trasy S3

Droga ekspresowa S3 początkowo istniała w rządowych programach jakoautostrada A-3. Zmiana koncepcji, tłumaczona relatywnie niskim natężeniemruchu, a co za tym idzie nieopłacalnością budowy płatnej autostrady,spowodowała, że będziemy musieli zadowolić się tylko jedną autostradąpółnoc-południe - A1 Gdańsk-Gorzyczki.

 

Inwestycje drogowe w Lubuskim

W najbliższych latach w województwie Lubuskim będą prowadzone liczneinwestycje drogowe. Powstaną m.in. nowe obwodnice, lubuski odcinek drogiekspresowej S3 i autostrady A-2.

 

Plany modernizacji na Dolnym Śląsku

Drogowcy na Dolnym Śląsku zapowiadają na najbliższe lata modernizacje jużistniejących dróg i budowę nowych, m.in. dróg ekspresowych S8 iS3 oraz 13 obwodnic dolnośląskich miast.

 

Zaawansowane prace na obwodnicy Nowej Soli

Na budowanej obwodnicy Nowej Soli, która znajdzie się w ciąguplanowanej drogi ekspresowej S3, trwają zaawansowane prace. Wykonano już ponad80 procent robót na 15,2 km odcinku trasy. Droga ma być gotowa już za 4miesiące.

 

Koniec prac na obwodnicy Nowej Soli

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała ozakończeniu prac związanych z budową północnego odcinka obwodnicyNowej Soli. Koszt wykonania 15,2 km trasy znajdującej się w ciągu drogiekspresowej S3 to 137,7 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nowej Soli".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017