Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Nysy X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Nysy

Spróbuj też wyszukać: mosty w nysie

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Obwodnica Nysy – padły konkrety

W styczniu br. odbyło się spotkanie w sprawie realizacji budowy obwodnicy Nysy(woj.opolskie). Zdaniem samorządowców posiadane plany i dokumentacjapozwalają na szybkie podjęcie projektowania i realizacji inwestycji. Obwodnicapowstanie w ciągu DK nr 46 i 41 jako część tzw. Szlaku Staropolskiegołączącego wschód z zachodem. Szacowany koszt budowy obwodnicy tookoło 120 mln zł.

 

Kłopot z obwodnicą Olesna

Planowana obwodnica Olesna w ciągu drogi krajowej nr 11 (Kołobrzeg –Bytom) ma liczyć około 23 kilometry. Jednak nadal nie wiadomo kiedy ruszy jejbudowa, ponieważ już kilka propozycji przebiegu trasy odrzucili lokalnisamorządowcy i mieszkańcy.

 

Kolejna obwodnica na Opolszczyźnie

GDDKiA podpisała umowę na budowę obwodnicy m. Poborszów (woj.opolskie) w ciągu drogi krajowej nr 45 . Długość odcinka wynosi 3,1 km,natomiast wartość kontraktu 27,7 mln złotych.

 

Obwodnice Nysy i Niemodlina dopiero w 2010

Podczas wizyty w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego,wiceminister infrastruktury zapowiedział, że rozpoczęcie budowy obwodnic Nysyi Niemodlina jest planowane na 2010 rok, chociaż trasy nie są uwzględnione wprogramie budowy dróg.

 

Nysa poczeka na obwodnicę

Budowa obwodnicy Nysy mogłaby się rozpocząć na przełomie 2010 i 2011 roku,oczywiście pod warunkiem uzyskania zapewnienia jej finansowania ze stronyMinisterstwa Infrastruktury. Taka decyzja może zapaść najwcześniej w 2010roku – informuje GDDKiA.

 

Powstanie obwodnica na przygranicznej DK 12

Po wieloletnich przygotowaniach podpisano umowę na budowę obwodnicy miastaŁęknica w ciągu drogi krajowej nr 12. Wykonawca ma 1,5 roku na zrealizowanieinwestycji. Prace pochłoną niemal 64 mln zł.

 

Wystartowała obwodnica Łęknicy

Ruszyła budowa obwodnicy miasta Łęknica. Warta 70 milionów złotychinwestycja wyprowadzi ruch tranzytowy poza miasto i usprawni ruch wnadgranicznej części drogi krajowej nr 12.

 

Jest decyzja środowiskowa dla obwodnicy Nysy

Regionalna Dyrekcja Środowiska w Opolu wydała decyzję środowiskowądotyczącą budowy obwodnicy Nysy. Decyzja obejmuje wariant VI obwodnicy - byłon rekomendowany przez GDDKiA. Budowa będzie mogła ruszyć jednaknajwcześniej w 2011 roku.

 

Tak dla Nysy, Niemodlin musi poczekać

Opolszczyzna od dawna stara się o budowę obwodnic Nysy i Niemodlina. Nieznalazły się one w programie budowy dróg krajowych na lata 2008-2012.Ostatnio jednak minister Cezary Grabarczyk zapewnił, że budowa obwodnicy Nysyzostanie wpisana do programu budowy dróg krajowych. Obwodnica Niemodlinamusi poczekać.

 

Są widoki na obwodnicę Nysy i Niemodlina

Podpisano promesę na uruchomienie środków na realizację dokumentacjiobwodnic Nysy i Niemodlina. GDDKiA ogłosiła już przetarg opracowaniedokumentacji projektowej obwodnicy Nysy. Jak zapewnił minister infrastruktury -dokumentacja dla obwodnic w  Nysie i Niemodlinie może powstać w ciągudwóch lat  i przeznaczona zostanie na to kwota 15 mln zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Nysy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017