Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Olkusza X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Olkusza

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wątek na forum: Kraków: Sześciu chętnych na budowę obwodnicy

Przyglądając się Węzłowi Radzikowskiego mam wrażenie, że jest to przykład radosnej twórczości ludowej lub ksero skrętu kiszek. ~Turysta

 

Wątek na forum: Inwestycje w Małopolsce na najbliższe 20 lat

Wszystko dobrze. Tylko najbardziej zakorkowanym miejscem jest Kraków. A też leży w Małopolsce. I tu postulaty: 1-dokończenie IV obwodnicy w postaci drogi ekspresowej, 2-dokończenie III obwodnicy w postaci drogi bezkolizyjnej GP, 3-likwidacja wąskich gardeł na II obwodnicy, dokończenie "obwodnicy ...

 

Obwodnica potrzebna od zaraz

Władze powiatu olkuskiego wpisały projekt budowy olkuskiej obwodnicy dolokalnej strategii rozwoju i starają się pozyskać pieniądze z europejskiegofunduszu spójności. Wcześniej jednak musi zostać zatwierdzony projektzagospodarowania przestrzennego uwzględniający protesty mieszkańców(wyłączenie terenów leśnych z projektu) co niestety się opóźnia.

 

Szansa dla małopolskich obwodnic

Samorząd woj. małopolskiego zatwierdził listę projektów proponowanychdo realizacji w ramach Programu Operacyjnego „Infrastruktura iŚrodowisko”. Małopolskie przedsięwzięcia będą konkurować złódzkimi, wielkopolskimi i śląskimi w staraniach o pieniądze zdodatkowej puli 600 mln euro.

 

Małopolska bogatsza w obwodnice

Siedem małopolskich obwodnic doczeka się realizacji w ramach programu"Infrastruktura i Środowisko" dzięki dodatkowym funduszom z UE.

 

Małopolska: największa pula na drogi

Przygotowany przez zarząd województwa małopolskiego Wieloletni PlanInwestycyjny zakłada realizację 121 zadań w latach 2007-2013 roku.Priorytetem są inwestycje drogowe, na które przeznaczono blisko 1,7 mldzł z 3 mld zł.

 

Obwodnica w programie

Projekt budowy obwodnicy Olkusza trafił na listę kluczowych projektówMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który będzierealizowany w latach 2007-2013.

 

Obwodnica Olkusza za dwa lata

Ruszyła budowa obwodnicy Olkusza. Inwestycja kosztować będzie 26 mln zł., zczego ponad 22 mln zł dołożyła Unia. Zakończenie inwestycji planowane jestjuż za dwa lata.

 

Trwa budowa II etapu obwodnicy Olkusza

Trwa II etap budowy wschodniej obwodnicy Olkusza w województwiemałopolskim. Nowa droga o długości 2,8 km połączy drogę krajową nr 94 zdrogą wojewódzką nr 791 i stanowić będzie kontynuację kończącejsię w 2013 r. budowy I etapu obwodnicy.

 

Obwodnica Olkusza otwarta

Zakończył się I etap budowy obwodnicy Olkusza w ciągu drogiwojewódzkiej nr 783. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo i komfortpodróżowania oraz wpłynie na rozwój gospodarczy Olkusza.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Olkusza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017