Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Olsztynka X

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Olsztynka

Spróbuj też wyszukać: pawłowo plan nowej drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Ekspresowo z Olsztynka do Nidzicy

Na początku sierpnia bieżącego roku GDDKiA ogłosiła przetarg na budowędrogi ekspresowej S7 z Olsztynka do Nidzicy, wraz z budową obwodnicy Olsztynka.Zwycięzca przetargu zrealizuje inwestycję w systemie „Zaprojektuj izbuduj”.

 

Kto wybuduje S7 Olsztynek-Nidzica?

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o otwarciuofert w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 z Olsztynka do Nidzicy. Swojeoferty cenowe złożyło pięć konsorcjów. Wszystkie przekroczyłybudżet zaplanowany przez GDDKiA na realizację tego zadania.

 

Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Jest szansa, że jeszcze w tym roku rozpocznie się ponad miliardowa inwestycjana drogach Warmii i Mazur – budowa ekspresowej S-7 na odcinkuOlsztynek-Nidzica wraz z budową obwodnicy Olsztynka w ciągu drogi ekspresowejS-51.

 

Warmińsko-mazurskie: podsumowania drogowców

Od 1 stycznia 2009 r. do 31 sierpnia 2009 r. podpisano umowy na budowę iremonty 108 km dróg krajowych w woj. warmińsko-mazurskim, z czego 38 kmto budowa drogi ekspresowej S7 Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicąOlsztynka w ciągu DK 51 (o wartości 1 178 mln zł) oraz zachodnia obwodnicaMrągowa w ciągu DK 59 (o wartości 135 mln zł).

 

Kto zbuduje „siódemkę” i obwodnicę Ostródy?

10 sierpnia 2010 r. minął termin składania wniosków o dopuszczenie doudziału w dalszym postępowaniu przetargowym na budowę S-7 OstródaPółnoc – Ostróda Południe wraz z budową obwodnicyOstródy w ciągu drogi krajowej nr 16. Do wybranych w pierwszym etapiewykonawców GDDKiA wyśle zaproszenia do składania ofert cenowych.

 

Odkrycie na budowie S7

W trakcie robót ziemnych prowadzonych na budowie węzła Olsztynek, naskrzyżowaniu dróg S7 i 51 (obwodnica Olsztynka), odkryto przedmiotypochodzące z funkcjonującego w okolicy podczas II wojny  światowej obozujenieckiego Stalag 1B Hohenstein.

 

Inwestycje w 2011 na drogach krajowych Warmii i Mazur

3,4 mld zł to wartość inwestycji realizowanych w 2011 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Prace toczą się na blisko 90 km drógkrajowych, z czego 67,5 km to budowa  dwujezdniowej drogi ekspresowej S7.Inwestycja ta jest realizowana na dwóch odcinkach: Pasłęk –Miłomłyn i Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicą Olsztynka. Zadania tebędą gotowe w lipcu przyszłego roku. Ich łączna wartość to ponad 2,2 mldzł.

 

Trwa nasuwanie estakady na obwodnicy Olsztynka

Na obwodnicy Olsztynka trwa drugi etap nasuwania ponad 300 metrowej estakady. Ponasunięciu wykonana zostanie regulacja wysokościowa konstrukcji, a następnierozpocznie się budowa płyty żelbetowej, na której położona zostanienawierzchnia drogi. Koszt budowy estakady to ok. 71 mln zł.

 

Obwodnica Olsztynka gotowa

Kierowcy mogą  jeździć obwodnicą Olsztynka w ciągu drogi S51.Łącznie z 3-kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej S7 udostępniono do ruchuok. 9 km nowej dwujezdniowej drogi ekspresowej. Oddanie obwodnicy do ruchuodbywa się równolegle z pracami wykończeniowymi, więc do chwili ichzakończenia będą obowiązywały ograniczenia w ruchu.

 

Dwie jezdnie z Olsztynka do Nidzicy

Droga ekspresowa S7 Olsztynek – Nidzica jest już dostępna dlakierowców. Ruch odbywa się juz po dwóch jezdniach nowejsiódemki. Budowa drogi ekspresowej S7 wraz z obwodnicą Olsztynka wciągu drogi S51 jest inwestycją finansowaną z Unii Europejskiej w ramachProgramu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Wartość kontraktuwyniosła ponad 1,185 mld zł. Dofinansowanie z POIiŚ to kwota 1,052 mld zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Olsztynka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017