Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Opoczna X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Opoczna

Spróbuj też wyszukać: opoczno most północny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wątek na forum: Lepsze drogi krajowe na Mazowszu

Z DK 7 robią prawie wszystko wg uzgodnień z 2000r, ale z 9 i 12 to ich chyba coś poje... DK 9 i 12 także mają być budowane nowym śladem. Jakie Opoczno, co za obwodnica Iłży. Nowe trasy przebiegu tych dróg były publikowane już od wielu lat. Fragmenty można zobaczyć na stronie wvvw.andrzej-b.pl/i...

 

Opoczno-Rawa Maz. remont będzie kontynuowany

Oddano do użytku wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej nr 726 Opoczno–Bukowiec. Remont odcinka trwał 6 miesięcy i był pierwszym etapemwiększego projektu, w ramach którego droga wojewódzka nr 726 zostaniezmodernizowana do Rawy Mazowieckiej.

 

Autostrada, ekspresowe i obwodnice

Przedstawiciele Oddziału Łódzkiego Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad poinformowali o rozpoczęciu wykupu gruntów podautostradę A1 oraz o trwających przygotowaniach do budowy czterech drógekspresowych: S-8, S-12, S-14, S-74, oraz 10 obwodnic miast w woj.łódzkim.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Radomska

Około 58 mln zł dofinansowania unijnego otrzyma Radomsko na kontynuacjębudowy obwodnicy miasta. Zachodni odcinek obwodnicy będzie liczył ponad 6,3km.

 

Lepsze drogi krajowe na Mazowszu

W ciągu najbliższych lat mazowieccy drogowcy będą realizować projektyzwiązane z drogami krajowymi na południu województwa. Zaplanowano m.in.budowę kilku obwodnic, w tym drogowego obejścia Radomia, oraz modernizacjęistniejących dróg krajowych nr 7, 9 i 12.

 

Obwodnica dla Opoczna

29-go czerwca uroczyście rozpoczęto budowę obwodnicy Opoczna. Nowa trasa maza zadanie wyprowadzić ruch ciężki i tranzyt z drogi krajowej nr 12 zzatłoczonego centrum miasta. Przetarg na budowę obwodnicy Opoczna wygrałafirma Strabag Sp. Z o.o. oferując najniższą cenę (152 miliony złotych).Prace mają się zakończyć jesienią 2011 roku. Obwodnica Opoczna będziemiała blisko 8 kilometrów długości, ominie miasto od południa.

 

Polskie drogi – jaki był 2010, jaki będzie 2011?

Rok 2010 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zamknęławynikiem 166 kilometrów nowych dróg i 767 kilometrów wyremontowanych. Nowych autostrad przybyło nam zaledwie kilkanaściekilometrów. Na pocieszenie rząd obiecał kierowcom, że autostradoweobwodnice miast będą bezpłatne.  Z obliczeń drogowców wynika,że w ciągu całego ubiegłego roku na drogach krajowych zostały wykonaneprace inwestycyjne na poziomie 20 mld zł. Nakłady finansowe powinnyprzynieść efekty w latach kolejnych. Poprawę powinniśmy zauważyć już w2011 roku, bo jeżeli plany zostaną wykonane to zyskamy 230 km nowychautostrad.

 

Opoczno z nową obwodnicą

Mieszkańcy Opoczna i kierowcy odetchną z ulgą. Do użytku oddana zostałapółnocno-zachodnia obwodnica Opoczna stanowiąca dojazd do drogiwojewódzkiej nr 726 oraz pośrednio do drogi krajowej nr 12.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Nowoczesna obwodnica Opoczna

Blisko 8 kilometrowa nowoczesna trasa z najdłuższym jednoprzęsłowym mostem wPolsce to oddana do użytku obwodnica Opoczna. Prace budowlane prowadzone przezfirmę Strabag ruszyły w połowie 2010 roku, zakończyły się ostatniego dnia2011 roku i kosztowały około 150 milionów złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Opoczna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017