Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ostrody X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ostrody

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Drogowy boom w Toruniu!

Miasto Kopernika przeżywa prawdziwy boom inwestycji drogowych. Remontowane sąprawie wszystkie trasy wylotowe. A co najważniejsze, w tym tygodniu otwartazostanie południowa obwodnica Torunia - największa z realizowanych dotychczasinwestycji.

 

Harmonogramy dla północnej „16” i „7”

Krajowe „16” i „7” będą rozbudowywane, zapewniływładze Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podczas spotkania zWojewodą Warmińsko-Mazurskim.

 

Kto zbuduje „siódemkę” i obwodnicę Ostródy?

10 sierpnia 2010 r. minął termin składania wniosków o dopuszczenie doudziału w dalszym postępowaniu przetargowym na budowę S-7 OstródaPółnoc – Ostróda Południe wraz z budową obwodnicyOstródy w ciągu drogi krajowej nr 16. Do wybranych w pierwszym etapiewykonawców GDDKiA wyśle zaproszenia do składania ofert cenowych.

 

Wątek na forum: Kto zbuduje „siódemkę” i obwodnicę Ostródy?

Nie do końca jest prawdą, że będzie to wschodnia obwodnica bo de facto ta droga rozdziela Ostródę na dwie części. Na wschód od 'obwodnicy' są także osiedla mieszkaniowe w granicach miasta. ~gość

 

Wątek na forum: Przetarg na S7 Miłomłyn ? Ostróda

Wszystko fajnie, tylko ciągle powtarzam: boję się, żeby znowu jakiś kretyński urzędas nie zostawił wąskiego gardła w postaci istniejącej jednojezdniowej obwodnicy Miłomłyna. Brak informacji o równoczesnej budowie drugiej jezdni na w/w obwodnicy razem z budową odcinka Miłomłyn-Ostróda jest niepoko...

 

17 chętnych do budowy obwodnicy Ostródy

17 wykonawców złożyło wnioski o dopuszczenie do dalszego etapuprzetargu na budowę S7 na odcinku Ostróda Północ –Ostróda Południe o długości 9,7 km wraz z obwodnicą Ostródy wciągu drogi krajowej 16  o długości 8,7 km.

 

7 chętnych do budowy obwodnicy Ostródy

Siedmiu wykonawców złożyło oferty w przetargu na budowę drogiekspresowej S7 na odcinku Ostróda Północ-Ostróda Południeo dł. 9,7 km wraz z obwodnicą Ostródy w ciągu drogi krajowej nr 16 odł. 8,7 km.

 

Drogowcy wybrali wykonawcę budowy S-7 przy Ostródzie

Najkorzystniejszą ofertę w przetargu na budowę odcinka S7 OstródaPółnoc – Ostróda Południe o dł. 9,7 km wraz  zobwodnicą Ostródy w ciągu dk 16 o dł. 8,7 km złożyło konsorcjumfirm: Salini Polska Sp. z o.o. z  Warszawy, Salini Impregilo S. p. A z Mediolanu  i Todini Construzioni Generali S. p. A. z Rzymu. Konsorcjumchce wybudować  drogę w 20 miesięcy za 995,9 mln zł. Oferuje też 10lat gwarancji.

 

Jest wykonawca kolejnego odcinka S7

Przyspiesza budowa drogi ekspresowej S7. Utrzymana została decyzja KrajowejIzby Odwoławczej, w następstwie której to Budimex wybuduje fragmentdrogi ekspresowej S7 wraz z obwodnicą Ostródy.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Ostródy

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na wybudowanie obwodnicyOstródy będącej w części drogą ekspresową S7, a w części drogąkrajową nr 16. Wykonawcą będzie konsorcjum firm Budimex i Ferrovial Agroman.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ostrody".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017