Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Ostrowa X

Wlkp X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Ostrowa Wlkp

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Dodatkowe pieniądze na obwodnice

Za dodatkowe pieniądze unijne wojewoda wielkopolski zapowiedział budowętrzech obwodnic oraz modernizację koryta Noteci. Realizacja inwestycjiobjęłaby lata 2007-2013. Szacunkowa wartość inwestycji to około 700 mlnzłotych.

 

Za dwa lata będzie obwodnica Skalmierzyc

Po trwających kilka lat pertraktacjach z blisko 300 właścicielamigruntów, ruszyły prace przy budowie blisko 7,4-kilometrowej obwodnicy wwoj. wielkopolskim na drodze nr 25 Ostrów Wlkp. – Kalisz . MiastaSkalmierzyce i Nowe Skalmierzyce doczekają się obwodnicy za niespełna dwalata.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

S11 obwodnica Ostrowa Wlkp. - rusza drugi etap

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniuogłosiła przetarg na budowę obwodnicy Ostrowa Wlkp. w ciągu drogi S11 (IIetap), długości 13,8 km. Obwodnica usprawni poruszanie się na trasach Poznań- Ostrów Wlkp. – Katowice oraz Kalisz – Ostrów Wlkp.– Wrocław.

 

Pierwsze sześć km obwodnicy Ostrowa

Oficjalnie oddano do użytku pierwsze sześć 6 km drogi S11, stanowiącejobwodnicę Ostrowa Wielkopolskiego. W przyszłym roku drogowcy rozpocznąbudowę kolejnych 13 km obwodnicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Ostrowa Wlkp".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017