Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Oswiecimia X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Oswiecimia

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Pięć wariantów dla S1

O pięciu wariantach przebiegu drogi ekspresowej S1 łączącej Mysłowice zBielskiem-Białą rozmawiali samorządowcy i posłowie z gmin, przezktóre droga będzie przebiegać.

 

Samorządowcy rozmawiali o BDI

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował ospotkaniu jakie miało miejsce 4 lutego bieżącego roku. Samorządowcyrozmawiali na temat Beskidzkiej Drogi Integracyjnej, która obecnieznajduje się na etapie projektowania.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

Jak odkorkować Górny Śląsk?

Budowa nowych odcinków dróg krajowych i wojewódzkich,powiązanie węzłów autostradowych i dróg ekspresowych zistniejącą siecią i przebudowa dróg dojazdowych oraz wyprowadzanieruchu poza centra miast dzięki budowie obwodnic miejskich. - to działaniaktóre mają odkorkowac region Śląska. Górny Śląsk tonajgęściej zaludniony region Polski, posiadający dwukrotnie gęściejsząsieć dróg niż wynosi średnia dla kraju, przez to stanowi najbardziejobciążony rejon krajowej sieci drogowej

 

Chrzanów czeka na obwodnicę

Otwarto oferty w przetargu na realizację zachodniej obwodnicy Chrzanowa. Budowazainteresowanych jest 13 firm z całej Polski. 

 

Obwodnica Oświęcimia w 2017 r.

W przyszłym roku powinna ruszyć budowa obwodnicy Oświęcimia. W przetargu najej budowę wpłynęło 11 ofert.

 

Budowa obwodnicy Oświęcimia ruszy na wiosnę

Wczoraj podpisano umowę na budowę obwodnicy Oświęcimia. Pięciokilometrowadroga łącząca drogę krajową nr 44 z drogą wojewódzką nr 933powstanie do 2017 r.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Oświęcimia

Na budowie obwodnicy Oświęcimia rozpoczęły się prace budowlane. Dzięki tejtrasie i nowemu mostowi przez Wisłę miasto będzie miało sprawne połączeniez Krakowem i aglomeracją górnośląską. Inwestycja zostaniesfinalizowana do końca 2017 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Oswiecimia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017