Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Piotrkowa X

Trybunalskiego X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Piotrkowa Trybunalskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Wątek na forum: Łódź bez obwodnicy?

Nie rozumiem dlaczego droga S8 miała by przebiegać przez rzadziej zaludnione obszary województwa łodzkiego.Przeczy to logice i jest po prostu marnotrawieniem pieniędzy.Przecież nie łączy się ze sobą autostradami pustyni i lasów tylko miasta,ośrodki przemysłowe i kulturalne.Pomysł poprowad...

 

Piotrków Trybunalski ma obwodnicę

Pierwsze samochody wjechały na obwodnicę Piotrkowa Trybunalskiego. Jejgłównym celem jest przeniesienie ruchu tranzytowego z drogi krajowej nr 12Kielce - Łódź, przebiegającej przez centrum Piotrkowa na obwodnicę miasta.Budowa obwodnicy pochłonęła 42,6 mln zł.

 

Będzie obwodnica Bełchatowa

Ruszyły prace nad projektem północnej obwodnicy Bełchatowa. Inwestycja mabyć realizowana w latach 2007 - 2009. GDDKiA, która jest jej realizatorem,już prowadzi wykup gruntów.

 

Obwodnica Łodzi płatna

Autostrada A-1, która miała tworzyć zachodnią obwodnicę Łodzi,będzie płatna na odcinku przebiegającym obok miasta.

 

Piotrków: Koniec remontu Sulejowskiej

Pod koniec listopada bieżącego roku została oddana do użytku ulicaSulejowska w Piotrkowie Trybunalskim. Wyremontowana przez firmę Skanska ulicastanowi fragment drogi krajowej nr 12.

 

S8 blokuje budowę obwodnicy

Bełchatów już od dawna walczył o budowę obwodnicy. Miasto chciało,aby planowana droga ekspresowa S8 przebiegała w jego pobliżu, a tym samymprzejęła ruch pojazdów odbywający się teraz przez centrumBełchatowa. Obecnie jednak przez brak postępów w sprawie S8, blokowanajest także budowa obejścia.

 

5 firm chce budować obwodnicę Piotrkowa

5 ofert wpłynęło do przetargu na wykonanie III etapu obwodnicypółnocno-południowej, która połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie Trybunalskim.Najdroższa oferta opiewa na blisko 5 mln zł a najtańsza na blisko 2,9 mlnzł. Firma, która wygra przetarg będzie miała 6 miesięcy na wykonanieinwestycji licząc od dnia podpisania umowy.

 

Bezpieczniej na DK 91 w Piotrkowie Trybunalskim

Podpisana została umowa o dofinansowanie dla projektu poprawy bezpieczeństwaruchu drogowego w ciągu drogi krajowej nr 91 w Piotrkowie Trybunalskim.Całkowity koszt realizacji projektu wynosi prawie 9,5 mln zł, w tymdofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to blisko 7,3 mlnzł.

 

KOlejny etap obwodnicy Piotrkowa zgodnie z planem

Zgodnie z planem przebiegają prace związane z budową trzeciego odcinkaobwodnicy N-S w Piotrkowie Trybunalskim. Odcinek połączy ulicę Słowackiego zprojektowanym przedłużeniem ulicy Modrzewskiego.

 

S12 przez Piotrków?

Czy ekspresowa droga S12 przejdzie przez Piotrków Trybunalski? Takwygląda jeden z zarekomendowanych przez projektanta wariantów trasy.Władze Piotrkowa są skłonne zaakceptować takie rozwiązanie ale koniecznie zuwzglednieniem budowy nowego węzła, który usprawni wyprowadzenie ruchuz miasta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Piotrkowa Trybunalskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017