Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Plonska X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Plonska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Wątek na forum: Ruszyły przetargi na budowę siódemki i szesnastki

Jak mówią tak robią. Naprawdę Olsztyński GDDKiA jest bardzo prężny. To może być wskazówka dla tych patałachów z Bydgoszczy, albo Krakowa. Stawiam na to, że zrealizowaniu tylko tych inwestycji, które trwają, albo są ogłoszone na Siódemce z Trójmiasta do Warszawy będzie się jeździć niż PKP. M...

 

Obwodnicą wokół Torunia

Budowa obwodnicy wokół jednego z najstarszych miast Polski trwa. Kosztwykonania robót budowlano- montażowych wyniesie ponad 90,5 mln zł.Dzięki temu czas przejazdu na trasie Bydgoszcz - Włocławek skróci sięo 15 min i o 20 min na trasie Inowrocław - Olsztyn.

 

W 2009 r. obwodnice Gostynina i Płońska

W tym roku rozpoczną się dwie potężne inwestycje drogowe w regionie Płocka.Drogowcy przymierzają się do budowy obwodnic Gostynina w ciągu DK nr 60 a nakrajowej ‘siódemce’ rozbudują obwodnicę Płońska.

 

Szczecinek z nadzieją na obwodnicę

Mimo, że krajowa „jedenastka” nie znalazła się na rządowejliście realizowanych w najbliższym czasie inwestycji drogowych, to w budżecieGDDKiA znalazły się pieniądze na przygotowania do budowy obwodnicySzczecinka. Władze Szczecinka zabiegają więc by budowa obwodnicy nieznalazła się w planach obejmujących czas po roku 2013, tylko wcześniej.

 

Sierpc będzie miał obwodnicę

Najdalej do 2010 roku zostaną rozwiązane problemy komunikacyjne układudrogowego centrum Sierpca (woj. mazowieckie). Wszystko dzięki planowanejbudowie obwodnicy.

 

Obwodnice Serocka i Płońska w 2008 r.

Do końca 2008 roku mają powstać obwodnice Serocka i Płońska. GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła dwa przetargi: pierwszy -na zbudowanie drugiej nitki obwodnicy Płońska na trasie w stronę Gdańska idrugi - na poszerzenie trasy między Serockiem a Zegrzem, prowadzącej w stronęAugustowa.

 

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Od 19 lipca br. o godz. 11.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchuna czas przebudowy ul. Zegrzyńskiej w ramach budowy obwodnicy Jabłonny (woj.mazowieckie). Zmiany polegają na przełożeniu ruchu z obecnej jezdnidrogi krajowej nr 61 na nowowybudowaną.

 

Ekspresowa obwodnica Płońska otwarta

3 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie drogi ekspresowej S-7 na odcinkuobwodnicy Płońska.  Prawie pięciokilometrowa inwestycja o wartości 200mln zł była finansowana z pieniędzy krajowych. Przebudowa trwała 1,5 roku.

 

Budowa wschodniej obwodnicy Płońska

Trwa budowa wschodniej obwodnicy Płońska (mazowieckie). W ramach inwestycjizostanie wybudowana i przebudowana trasa o łącznej długości ponad 1,5 kmwraz z infrastrukturą towarzyszącą oraz most na rzece Płonce. Początektrasy wyznacza skrzyżowanie drogi wojewódzkiej z ul. Targową, koniec– skrzyżowanie ul. Klonowej z ul. Grunwaldzką. 

 

Kontynuacja budowy Południowej Obwodnicy Warszawy

Decyzję w sprawie kontynuacji budowy Południowej Obwodnicy Warszawy ogłosiliPremier Donald Tusk oraz Minister Transportu Budownictwa i Gospodarki MorskiejSławomir Nowak. - Budowa Wschodniej Obwodnicy Warszawy jest zabezpieczonafinansowano w obowiązujących dokumentach. Postępowania przetargowe zostanąogłoszone w 2016 i 2017 r. - zaznaczył Minister Transportu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Plonska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017