Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Poznania X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Poznania

Spróbuj też wyszukać: obwodnica poznania zarządca

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Obwodnica Poznania, tak ale dalej

Mieszkańcy domów położonych w pobliżu planowanej dwujezdniowej drogi,która będzie obwodnicą Poznania, walczą o jej odsunięcie od terenówzabudowanych.

 

Obwodnica Poznania w planach

Zachodnia obwodnica Poznania znalazła się w programie Budowy DrógKrajowych na lata 2008-2012. Powstanie droga o długości 27 km, a kosztinwestycji wyniesie około 800 mln zł.

 

Zachodnia obwodnica Poznania już za dwa lata?

Poznański oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na budowę pierwszego etapu zachodniej obwodnicy Poznania wciągu drogi ekspresowej S11. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, to ponad 14km trasa będzie gotowa już pod koniec 2011 roku.

 

Wielkopolska 2010: wielki plac budowy

Dziś w całej Polsce buduje się 250 km dróg ekspresowych, w tym 14 kmto kończąca się już przebudowa "jedenastki" z Poznania doKórnika. Tymczasem drogowcy w samej Wielkopolsce chcą ruszyć w latach2009-2010 z pracami nad 300 km dróg ekspresowych.

 

W dwa lata powstanie obwodnica Poznania

Kierowcy będą omijać nią stolicę Wielkopolski już za dwa lata. Wnajbliższy piątek (17 lipca) wykonawca i inwestor złożą podpisy na umowie,a w sierpniu rozpocznie się budowa.

 

460 mln zł na obwodnicę Poznania

Budowa zachodniej obwodnicy Poznania czyli 14 kilometrowego odcinka w ciągudrogi ekspresowej S11wyniesie prawie 460 mln zł. Prace potrwają dwa lata iwykona Skanska.

 

Zachodnia Obwodnica Poznania na dobry poczatek

Rozpoczęły się pierwsze prace przy budowie zachodniej obwodnicy Poznania.Plac budowy został przekazany wykonawcy 22 lipca br. Ponad 14-kilometrowyodcinek drogi ekspresowej S11, na odcinku Złotkowo - Autostrada A2 (Głuchowo),wyprowadzi ruch tranzytowy z kierunku północ-południe poza miasto.Dzięki połączeniu z autostradą A2 oraz planowaną po stronie południowejobwodnicą Poznania w ciągu drogi S5, trasa stanie się ważnym szlakiemkomunikacyjnym na mapie Polski.

 

Wschodnia obwodnica Poznania tuż, tuż…

Do końca października  GDDKiA powinna podpisać umowę z firmami,które wybudują wschodnia obwodnice Poznania - drogę S5 z Poznania doGniezna. Jej koszt to ponad 1 mld zł.

 

Zatoczą ring wokół Poznania

W lipcu wystartowały prace budowlane przy zachodniej obwodnicy Poznania, a wlistopadzie powinna ruszyć budowa obwodnicy wschodniej. Budowa ekspresowejdrogi S5 z Poznania do Gniezna wyniesie ponad 1 mld zł i będzie dopełnieniemdróg otaczających Poznań. Obwodnica wschodnia rozpoczynać się będziena autostradowym węźle Kleszczewo, a kończyć 10 kilometrów przedGnieznem. Inwestycja ma duże znaczenie dla organizacji EURO 2012, bo będziestanowić fragment połączenia między miastami organizującymi mistrzostwa,tj. Poznaniem, Wrocławiem i Gdańskiem.

 

Autostrada A2 - trzeci pas w przyszłym roku

Już w drugiej połowie przyszłego roku ruszy rozbudowa autostrady A2. Na13-kilometrowym odcinku obwodnicy Poznania zostanie dobudowany trzeci pas ruchu.Inwestycja jest konieczna, ponieważ jest to mocno uczęszczana droga.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Poznania".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017