Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Pulaw X

. Znaleziono 56 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Pulaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 56 wszystkich):

Obwodnica Puław coraz bliżej

Obwodnica Puław będzie liczyć prawie 25 km, a most na Wiśle ponad 1038 mb.Projekt o wartości szacowanej około 700 mln zł jest jednym z etapów budowydrogi ekspresowej S-12, która będzie stanowić drogową oś Lubelszczyzny.

 

Obwodnica i autostrada z unijnej kasy

Podpisano kolejne umowy o dofinansowaniu w ramach SPOT z funduszu UniiEuropejskiej. Unijna kasa zasili projekty: "Budowa I etapu obwodnicy Puławy" i"Przebudowa autostrady A-4 na odcinku Balice - Opatkowice".

 

Obwodnica pod nadzorem

GDDKiA podpisała umowę na nadzór nad projektem budowy I etapu obwodnicymiejscowości Puławy wraz z budową nowego mostu długości 1000 metrów.Wartość kontraktu wynosi 14,3 mln zł.

 

Obwodnica i most w Puławach - umowy podpisane

GDDKiA poinformowała o podpisaniu umowy na budowę I etapu obwodnicy m. Puławyo długości 12,7 km wraz z budową nowego mostu przez Wisłę w Puławach(długość ponad 1 km). W sumie wartość całego projektu (umowa na nadzór iumowa na wykonanie robót) wynosi 408 mln zł, a wartość dofinansowania z UE(SPOT) wyniesie około 296 mln zł.

 

Przy obwodnicach praca wre

Łagodna zima pozwoliła nadrobić zaległości przy niejednej budowie. Praceprzy obwodnicy Puław wraz z mostem na Wiśle osiągnęły właśniepółmetek. Jeszcze szybciej powstaje obwodnica Garwolina na trasie zLublina do Warszawy.

 

Puławy: rośnie most XXI wieku

Rośnie w oczach konstrukcja mostu na Wiśle w Puławach. Obecnie jest tonajwiększa inwestycja drogowo-mostową na Lubelszczyźnie i jedna znajwiększych w kraju. Obwodnica Puław i most w 75. procentach finansowane sąze środków Unii Europejskiej.

 

Nowy most i obwodnica w Puławach

Do użytku został oddany największy most łukowy w Polsce i jednocześniejeden z najdłuższych w Europie. Nowy obiekt powstał w Puławach i wraz zponad 12 km odcinkiem pierwszego etapu obwodnicy, znajdzie się w ciągu drogiekspresowej S12.

 

Dobre wiadomości z Lubelszczyzny

Lubelski oddział GDDKiA ruszył z pracami dla II etapu obwodnicy Puław,ekspresowej trasy S17 oraz obwodnic Lublina i Kraśnika.

 

II etap obwodnicy Puław w zgodzie ze środowiskiem

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie wydała decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla budowy II etapu obwodnicy Puław w ciąguS12 Radom – Puławy – Kurów – Lublin. Przebiegdwujezdniowej trasy szybkiego ruchu z dwoma pasami dla każdego kierunku pokrywasię z wariantem B, wskazanym przez lubelski oddział GDDKiA jako wariantpreferowany.

 

Droga ekspresowa połączy Puławy z S17

Już niebawem rusza budowa drogi, która połączy obwodnicę Puław oraznowy most przez Wisłę z odcinkiem drogi ekspresowej S17 na węźleKurów. Wykonawca złożył już dokumentację, a wojewoda Lubelski wydałpozytywną decyzję, co pozwala rozpocząć prace.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Pulaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017