Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Rawicza X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Rawicza

Spróbuj też wyszukać: s5 rawicz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

Mimo, ze prace nad obwodnicą Gostynia (woj. wielkopolskie) trwają kilka latnadal nie wiadomo kiedy i gdzie powstanie. W centrum miasta przecinają siędwie ruchliwe trasy droga krajowa nr 12 oraz droga wojewódzka numer 434.Stąd bez ustaleń GDDKiA dla wytyczenia obejścia w ciągu DK 12 nie ma mowy okolejnym etapie obwodnicy w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434.

 

Obwodnice Rawicza i Bojanowa na dobry początek

Obwodnica Bojanowa i Rawicza ma zapoczątkować budowę drogi ekspresowej S5pomiędzy aglomeracjami  poznańską i wrocławską. Poznański oddziałGDDKiA posiada już decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla zadania.Teraz kolej na oddział dolnośląski. Potem przetarg i można ruszać zbudową…

 

Przetarg na obwodnicę Bojanowa i Rawicza

Z końcem czerwca br. GDDKiA w Poznaniu ogłosiła przetarg na budowę drogiekspresowej S5 Poznań – Wrocław obwodnica Bojanowa i Rawicza, odcinekKaczkowo – Korzeńsko.

 

Zachodnia Obwodnica Poznania na dobry poczatek

Rozpoczęły się pierwsze prace przy budowie zachodniej obwodnicy Poznania.Plac budowy został przekazany wykonawcy 22 lipca br. Ponad 14-kilometrowyodcinek drogi ekspresowej S11, na odcinku Złotkowo - Autostrada A2 (Głuchowo),wyprowadzi ruch tranzytowy z kierunku północ-południe poza miasto.Dzięki połączeniu z autostradą A2 oraz planowaną po stronie południowejobwodnicą Poznania w ciągu drogi S5, trasa stanie się ważnym szlakiemkomunikacyjnym na mapie Polski.

 

Nowe przetargi na „ekspresówki”

W ostatnich dniach GDDKiA ogłosiła przetargi na budowę odcinków drogiekspresowej S8 i S7. GDDKiA podpisała również umowę na zarządzanie inadzór dla projektu budowy drogi ekspresowej S5 Poznań-Wrocław, odcinekKaczkowo-Korzeńsko, obwodnica Bojanowa i obowdnica Rawicza.

 

DW 434 alternatywą dla „piątki” Poznań-Rawicz

Rozpoczyna się przebudowa drogi wojewódzkiej nr 434 na odcinku od Śremudo drogi krajowej nr 36.Inwestycja ta jest jednym z elementów szerszegoprzedsięwzięcia, jakim jest przebudowa i rozbudowa drogi wojewódzkiejnr 434 na odcinku od drogi krajowej nr 11 do drogi krajowej nr 36. Jest toodcinek stanowiący trasę alternatywną do drogi krajowej nr 5 z Poznania doRawicza.

 

Za trzy lata ekspresowo na trasie Wrocław - Poznań

Budowa kolejnego odcinka drogi ekspresowej S5 na trasie Wrocław – Poznaństaje się realna. Jak dobrze pójdzie to budowa 80 kilometrowego odcinkaPoznań – Kaczkowo ruszy jeszcze w przyszłym roku, a w 2015 roku kierowcyskorzystają z wygodnej, dwujezdniowej drogi ekspresowej prowadzącej z Poznaniaco najmniej do Rawicza.  Zielone światło pojawiło się po tym jakMinisterstwo Rozwoju Regionalnego przedstawiło zaktualizowany wykazprojektów, które zostaną dofinansowane w ramach programuInfrastruktura i Środowisko.

 

Obwodnica Rawicza pod ruchem

9-kilometrowa obwodnica Rawicza jest już oddana do dyspozycji kierowców.Czas przejazdu między Lubinem w woj. dolnośląskim a Krotoszynem w woj.wielkopolskim skrócił się o około 20 minut.

 

Nowe kilometry, obwodnice i remonty

Nie ma tygodnia bez zmian w sieci dróg krajowych. Oddawane do ruchu sąnowe odcinki tras oraz obwodnice miast. Trwają liczne remonty na drogachkrajowych.

 

Nowe obwodnice na mapie drogowej Polski

Rawicz i Leżajsk to kolejne miasta na drogowej mapie obwodnic.Dziewięciokilometrowy objazd wokół Rawicza (wielkopolskie) jest gotowyw całości od 15 września. Dziesięć dni później kierowcy pojechaliobwodnicą Leżajska (podkarpackie).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Rawicza".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017