Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Sanoka X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Sanoka

Spróbuj też wyszukać: sanok

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Obwodnica Ropczyc - jest decyzja i protesty

Jest decyzja ministra budownictwa w/s budowy obwodnicy miasta Ropczyce w ciągudrogi krajowej Nr 4 Jędrzychowice – Korczowa. Niestety, zanim ruszybudowa Ministerstwo Środowiska musi najpierw rozpatrzyć kolejny już protestgrupy mieszkańców.

 

Przetargi na obwodnice mogą ruszać

Nowy, przyjęty przez rząd, załacznik nr 6 rozszerzejący "Program BudowyDróg Krajowych na lata 2011-2015" objął budowę 12 nowych obwodnicmiast. Dzięki temu będzie możliwe ogłoszenie przetargów na obwodniceo łącznej długości 150 km. Będą one realizowane w nowej perspektywiefinansowej 2014-2020.

 

Powstanie koncepcja programowa budowy obwodnicy Sanoka

10 wykonawców jest zainteresowanych wykonaniem koncepcji programowejbudowy obwodnicy Sanoka w województwie podkarpackim. I etap inwestycjiprzewiduje budowę blisko 7 km obejścia Sanoka.

 

Coraz bliżej obwodnicy Sanoka

W rzeszowskim Oddziale GDDKiA podpisano umowę na wykonanie koncepcjiprogramowej obwodnicy Sanoka w ciągu DK28 wraz z infrastrukturą techniczną,budowlami i urządzeniami budowlanymi.  Obwodnica będzie miała blisko 7km.

 

Obwodnica Sanoka czeka na wykonawcę

Przetarg na realizację 7-kilometrowej obwodnicy Sanoka w ciągu drogi krajowejnr 28 ogłosił rzeszowski oddział GDDKiA. To już trzecia inwestycja naPodkarpaciu, której realizacja przewidziana jest w ramach nowejperspektywy finansowej UE 2014-2020.

 

Obwodnica Sanoka z decyzją środowiskową

Wykonany został kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy Sanoka. Jest jużdecyzja środowiskowa dla tej inwestycji.

 

Ruszył drugi etap przetargu na obwodnicę Sanoka

Rzeszowski oddział GDDKiA zaprosił osiemnastu wykonawców do drugiegoetapu postępowania przetargowego na wybudowanie obwodnicy Sanoka.

 

Poznaliśmy firmy zainteresowane budową obwodnicy Sanoka

W ciągu drogi DK28 ma powstać obwodnica Sanoka. Znamy już firmy,które są zainteresowane inwestycją i chcą wybudować drogę.Wykonawca zostanie wybrany spośród dziewięciu kandydatów.

 

Znamy wykonawcę obwodnicy Sanoka

140 mln złotych, tyle ma kosztować budowa obwodnicy Sanoka w ciągu drogi nr28. Właśnie wybrano najkorzystniejszą ofertę  na projekt i budowę, która ma zastać ukończona przed końcem dekady.

 

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Sanoka

Podpisana umowa na budowę obwodnicy Sanoka zakłada zakończenie prac w 2019roku. Sprawdź, które firmy wybudują nową drogę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Sanoka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017