Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Serocka X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Serocka

Spróbuj też wyszukać: obwodnica Pułtuska serock dk 61

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Obwodnica Jabłonny udrożni trasę wylotową stolicy

Pod koniec 2007 roku powstanie obwodnica Jabłonny w ciągu drogi krajowej nr61. Pogoda dopisuje, więc prace rozpoczęte w lipcu mogą być kontynuowane.Inwestycja usprawni ruch i polepszy komfort jazdy na drodze, która stanowijedną z tras turystyki sezonowej i weekendowej mieszkańców Warszawy wkierunku Zalewu Zegrzyńskiego i jezior mazurskich.

 

Obwodnice Serocka i Płońska w 2008 r.

Do końca 2008 roku mają powstać obwodnice Serocka i Płońska. GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła dwa przetargi: pierwszy -na zbudowanie drugiej nitki obwodnicy Płońska na trasie w stronę Gdańska idrugi - na poszerzenie trasy między Serockiem a Zegrzem, prowadzącej w stronęAugustowa.

 

Serock będzie mieć obwodnicę

W Serocku odbyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy miastaw ciągu drogi krajowej nr 61. Pozwolenie na budowę wojewoda mazowiecki wydaprawdopodobnie w grudniu bieżącego roku, a już na początku przyszłego rokuruszą prace budowlane.

 

Bezpieczniej na DK 61

Oddano do użytku zmodernizowany 3,2 km fragment drogi krajowej nr 61 Zegrze– Serock. Dwujezdniowy odcinek trasy ma wpłynąć na poprawębezpieczeństwa i podnieść standard podróżowania. Kolejną inwestycjąna tej drodze będzie budowa obwodnicy Serocka.

 

139 mln zł na budowę obwodnicy Serocka

W najbliższych dniach rozpoczną się prace przygotowawcze przy budowie 7-kmobwodnicy Serocka. Kontrakt, o wartości 139 mln zł został podpisany z firmąSkanska. Trasa zostanie oddana do ruchu w 2011 r.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Serocka

Za dwa lata do dyspozycji kierowców zostanie oddane 7-kilometrowaobwodnica Serocka na Mazowszu. Na budowie drogi wbito właśnie pierwsząłopatę, inaugurując inwestycję.

 

Wahadłowo na budowanej obwodnicy Serocka

Trwa  budowa 7-km obwodnicy Serocka w ciągu drogi krajowej nr 62. Obecniew związku z prowadzonymi pracami nastąpiła zmiana czasowej organizacji ruchuna DK62 na odcinku od skrzyżowania z DK61 w m. Wierzbica do mostu na rz. Narewna DK62. Zmiana będzie polegała na wprowadzeniu ruchu wahadłowego sterowanegosygnalizacją świetlną.

 

Obwodnica Serocka - zmiany

Prace związane z realizacją obwodnicy Serocka przebiegają zgodnie zharmonogramem. Od 11 lipca wprowadzono czasową organizację ruchu na drodzekrajowej nr 62, na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 61 wmiejscowości Wierzbica do mostu na rzece Narew. Obecna organizacja ruchubędzie obowiązywała do końca lipca br.

 

Obwodnica Serocka otwarta

Dziś w godzinach popołudniowych kierowcy jadący drogą krajową nr 61 wkierunku Ostrołęki będą mogli ominąć Serock nowowybudowaną drogą. Budowanowej obwodnicy kosztowała 139 mln zł.

 

Budowa obwodnicy Serocka dofinansowana z UE

Budowa obwodnicy Serocka w ciągu drogi krajowej nr 61 uzyskała dofinansowaniez Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR). Wyniesie ono ponad 46 mlneuro.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Serocka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017