Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Serocka X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Serocka

Spróbuj też wyszukać: obwodnica Pułtuska serock dk 61

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Obwodnica Jabłonny udrożni trasę wylotową stolicy

Pod koniec 2007 roku powstanie obwodnica Jabłonny w ciągu drogi krajowej nr61. Pogoda dopisuje, więc prace rozpoczęte w lipcu mogą być kontynuowane.Inwestycja usprawni ruch i polepszy komfort jazdy na drodze, która stanowijedną z tras turystyki sezonowej i weekendowej mieszkańców Warszawy wkierunku Zalewu Zegrzyńskiego i jezior mazurskich.

 

Obwodnice Serocka i Płońska w 2008 r.

Do końca 2008 roku mają powstać obwodnice Serocka i Płońska. GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła dwa przetargi: pierwszy -na zbudowanie drugiej nitki obwodnicy Płońska na trasie w stronę Gdańska idrugi - na poszerzenie trasy między Serockiem a Zegrzem, prowadzącej w stronęAugustowa.

 

Ruszyła przebudowa DK 61 Zegrze - Serock

Mazowiecki Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu praczwiązanych z modernizacją drogi krajowej nr 61 na 3 km odcinku z Zegrza doSerocka.

 

Serock będzie mieć obwodnicę

W Serocku odbyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy miastaw ciągu drogi krajowej nr 61. Pozwolenie na budowę wojewoda mazowiecki wydaprawdopodobnie w grudniu bieżącego roku, a już na początku przyszłego rokuruszą prace budowlane.

 

Bezpieczniej na DK 61

Oddano do użytku zmodernizowany 3,2 km fragment drogi krajowej nr 61 Zegrze– Serock. Dwujezdniowy odcinek trasy ma wpłynąć na poprawębezpieczeństwa i podnieść standard podróżowania. Kolejną inwestycjąna tej drodze będzie budowa obwodnicy Serocka.

 

139 mln zł na budowę obwodnicy Serocka

W najbliższych dniach rozpoczną się prace przygotowawcze przy budowie 7-kmobwodnicy Serocka. Kontrakt, o wartości 139 mln zł został podpisany z firmąSkanska. Trasa zostanie oddana do ruchu w 2011 r.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Serocka

Za dwa lata do dyspozycji kierowców zostanie oddane 7-kilometrowaobwodnica Serocka na Mazowszu. Na budowie drogi wbito właśnie pierwsząłopatę, inaugurując inwestycję.

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Autostradowe przetargi na finiszu

Koniec przetargów na projekty i budowę autostrad w ramach rządowegoProgramu Budowy Dróg Krajowych w latach 2008 – 2012. Ostatniogłoszony przetarg dotyczy budowy autostrady A4 na trasie Rzeszów– Jarosław. Przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej UEFA EURO 2012 mabyć około 2 tys. km autostrad.

 

Budowa dróg w Polsce: podsumowanie 2009 r. i prognoza 2010 r.

Rok 2009 minął drogowcom pod znakiem przygotowań budowy dróg krajowychw Polsce. Oddano niespełna 89 kilometrów autostrad ale udało sięogłosić wszystkie przetargi na autostrady, które są ujęte dorealizacji w Programie Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012. W 2009roku na budowę i poprawę infrastruktury drogowej wydano nieco ponad 18 mldzł, w przyszłym roku ma to być około 30 mld zł. Jednak 2010 rok dlaautostrad zapowiada się jeszcze gorzej, bo nowych kilometrów będzie jakna lekarstwo. Na przysłowiowe rozwiązanie worka przyjdzie nam poczekać domistrzostw EURO 2012. Wtedy to, jak zapowiada rząd, sieć autostrad w naszymkraju będzie liczyć około 2 tys. kilometrów (w 2011 r. powstanieokoło 122 km a w 2012 r. ponad 790 km).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Serocka".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017