Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Skawiny X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Skawiny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Skawina czeka na dotację

Obwodnica Skawiny to najważniejsza i od dawna oczekiwana inwestycja, którabędzie mieć znaczący wpływ na rozwój gminy. Gmina, która sama nie jest wstanie udźwignąć całej inwestycje oszacowanej na ponad 100 mln zł, ma dużeszanse na dofinansowanie z programów unijnych. Wniosek o dotację zostałzłożony w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Małopolskiego i wysoko ocenionyprzez ekspertów.

 

Obwodnica Północna Aglomeracji Górnośląskiej

Firma "BUDIMEX-DROMEX" S.A. będzie wykonawcą II etapu budowybytomskiego odcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.Wartość zawartego kontraktu wynosi 61 mln zł netto. Prace rozpoczną sięjuż w maju i potrwają do czerwca 2008 roku.

 

Obwodnica z nowym mostem na Dunajcu

Najpóźniej w 2008 roku kierowcy przejadą nowym mostem na Dunajcu i obwodnicąStarego Sącza. Zarząd Województwa Małopolskiego zatwierdził w czwartek 6kwietnia realizację obwodnicy Starego Sącza. Prace powinny rozpocząć sięjeszcze w tym roku.

 

Powstanie obwodnica Dąbrowy Tarnowskiej

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicyDąbrowy Tarnowskiej w ciągu drogi krajowej nr 73 Tarnów - Kielce.Orientacyjny koszt realizacji inwestycji oszacowano na ponad 90 mln złotych.Budowa ma rozpocząć się pod koniec 2008 roku i zakończyć w 2009 roku,oczywiście, jeśli nie pojawią się nieplanowane przeszkody.

 

Blokada DK 44 - walczą o obwodnicę Skawiny

Mimo obietnic i planów do dzisiaj nie ruszyła budowa obwodnicy Skawiny.Co gorsza nie wiadomo kiedy inwestycja będzie realizowana, bo nie mapieniędzy. W celu zmuszenia władz państwa, by wywiązały się z umowy z 2007r., zawartej pomiędzy Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, awładzami gminy w sprawie budowy obwodnicy centrum miasta zawiązał sięKomitet Protestacyjny Miasta Skawina – Obwodnica Skawiny. Brak tej drogizahamuje, a nawet cofnie rozwój Skawiny na wiele lat - alarmująmieszkańcy, samorządowcy i przedsiębiorcy.

 

W nowym roku ruszą prace przy obwodnicy Skawiny

Niebawem ruszą prace przy budowie obwodnicy Skawiny. Zarząd WojewództwaMałopolskiego zadecydował o sfinansowaniu budowy obwodnicy.

 

Dofinansowanie na budowę obwodnicy Skawiny

Gmina Skawina otrzyma 37,6 mln zł dofinansowania do budowy obwodnicy Skawiny.Pieniądze na inwestycję zostaną zarezerwowane w Małopolskim RegionalnymProgramie Operacyjnym 2007 – 2013.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Skawiny

Ruszyła budowa obwodnicy Skawiny. To przedsięwzięcie o kluczowym znaczeniudla mieszkańców, usprawniające układ komunikacyjny wMałopolsce.  Prace obejmą budowę II i III odcinka obwodnicy Skawiny

 

Konsultacje dla kolejnych etapów obwodnicy Skawiny

W najbliższym czasie odbędą się w Skawinie konsultacje społeczne dotyczącekolejnego etapu budowy obwodnicy Skawiny.

 

Most w Skawinie od poniedziałku nieprzejezdny

W najbliższy poniedziałek (11 maja br.) od godziny 8 rano remontowany most wSkawinie w ciągu drogi krajowej nr 44 zostanie wyłączony z ruchu kołowego.Kierowcy będą musieli jeździć objazdem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Skawiny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017