Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Slawna X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Slawna

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wokół Sławna nad morze

Rozpoczyna się budowa obwodnicy miasta Sławno w ciągu drogi krajowej nr 6.Dzięki 2,8 km miasto pozbędzie się uciążliwego ruchu oraz zyska naatrakcyjności inwestycyjnej.

 

Obwodnica Sławna włączona do ruchu

Otwarta z początkiem listopada br. blisko 3 km obwodnica Sławna pozwoliła nawyeliminowanie z miasta uciążliwego ruchu i skrócenie czasu przejazdukrajową "szóstką". Inwestycja kosztowała 60 mln zł.

 

Słupsk: cała ul. Sobieskiego do remontu

W ostatnich dniach grudnia 2006 roku podpisano umowę na wykonanie remontu ulicySobieskiego w Słupsku. W ramach robót, które potrwają prawierok, przebudowana zostanie cała ulica Sobieskiego, cztery pasy ruchu - po dwa wkażdą stronę.

 

Remontów na zachodnim wybrzeżu c.d.

Umowy o łącznej wartości prawie 650 mln złotych zawarto w woj.zachodniopomorskim w latach 2004-2006 w ramach Zintegrowanego ProgramuOperacyjnego Rozwoju Regionalnego. Prawie 200 mln zł przeznaczono namodernizację i rozbudowę regionalnego układu transportowego (z czego 150 mlnpokrytych ze środków UE).

 

Autostrady, ekspresowe i obwodnice A.D. 2006

Rząd już niejednokrotnie zapewniał, że program budowy drógekspresowych i autostrad oraz rozwoju i modernizacji dróg krajowych jestpriorytetem. W ostatnich dniach sektor transportu podsumował działania swoje ipoprzedników przedstawiając listę zrealizowanych i kontynuowanych w2006 roku inwestycji drogowych.

 

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu

W wakacje pojedziemy po nowej autostradzie A6 oraz obwodnicy Zieleniewa iMorzyczyna. Pod koniec roku gotowa ma być obwodnica Międzyzdrojów.Wreszcie rozpocznie się budowa najbardziej oczekiwanej S3 na południe –wynika z planów szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad na rok 2007.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Slawna".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017