Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Slupska X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Slupska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wokół Sławna nad morze

Rozpoczyna się budowa obwodnicy miasta Sławno w ciągu drogi krajowej nr 6.Dzięki 2,8 km miasto pozbędzie się uciążliwego ruchu oraz zyska naatrakcyjności inwestycyjnej.

 

Obwodnica Sławna włączona do ruchu

Otwarta z początkiem listopada br. blisko 3 km obwodnica Sławna pozwoliła nawyeliminowanie z miasta uciążliwego ruchu i skrócenie czasu przejazdukrajową "szóstką". Inwestycja kosztowała 60 mln zł.

 

Słupsk: Pozwolenie na obwodnicę

W tym tygodniu ma zostać przekazane pozwolenie na budowę drugiego odcinkaobwodnicy Słupska. Pozwolenie na pierwszy odcinek zostało wydane już wubiegłym roku. Przybliża to budowę drogi, która znajdzie się w ciąguplanowanej drogi szybkiego ruchu S6.

 

Strabag wybuduje obwodnicę Słupska

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę obwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Ponad 16 kmodcinek trasy wybuduje konsorcjum firm Strabag Sp. z o.o. i Wakoz Sp. z o.o.Prace potrwają do jesieni 2010 roku.

 

Wybudują drogi w zamian za tarczę

W regionie słupskim mają zostać zrealizowane trzy ważne inwestycje drogowe:budowa drogi ekspresowej S6, przebudowa drogi wojewódzkiej nr 211 orazzmiana drogi wojewódzkiej nr 210 w drogę krajową. Będzie to formawsparcia w zamian za ulokowanie w Redzikowie tarczy antyrakietowej.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Ekspresowa szóstka na południe od Słupska

Budowa obwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6 ruszyła w sierpniu 2008roku i powstanie we wrześniu 2010 roku.  Będzie ona zaledwie drugim obokobwodnicy Trójmiasta odcinkiem ekspresowej szóstki wwojewództwie pomorskim. Inwestycja o wartości ponad 351 mln zł jestprzysłowiową kroplą w morzu na drodze krajowej szóstki dostandardów ekspresowej trasy.

 

Nowe nazwy węzłów w Pomorskiem

Jeszcze w tym roku na autostradzie A1 i Obwodnicy Trójmiasta GeneralnaDyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Gdańsku zmieni nazwywęzłów. Zmiany mają sprawić, by oznakowanie stało się bardziejczytelne dla użytkowników dróg, szczególnie tych spozawojewództwa pomorskiego.

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Slupska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017