Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Slupska X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Slupska

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Słupsk: Pozwolenie na obwodnicę

W tym tygodniu ma zostać przekazane pozwolenie na budowę drugiego odcinkaobwodnicy Słupska. Pozwolenie na pierwszy odcinek zostało wydane już wubiegłym roku. Przybliża to budowę drogi, która znajdzie się w ciąguplanowanej drogi szybkiego ruchu S6.

 

Strabag wybuduje obwodnicę Słupska

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o podpisaniuumowy na budowę obwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Ponad 16 kmodcinek trasy wybuduje konsorcjum firm Strabag Sp. z o.o. i Wakoz Sp. z o.o.Prace potrwają do jesieni 2010 roku.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Słupska

Pomorski Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu budowy 16,3 kmobwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6. Prace budowlane warte blisko370 mln zł mają się zakończyć na jesieni 2010 roku.

 

Ekspresowa szóstka na południe od Słupska

Budowa obwodnicy Słupska w ciągu drogi krajowej nr 6 ruszyła w sierpniu 2008roku i powstanie we wrześniu 2010 roku.  Będzie ona zaledwie drugim obokobwodnicy Trójmiasta odcinkiem ekspresowej szóstki wwojewództwie pomorskim. Inwestycja o wartości ponad 351 mln zł jestprzysłowiową kroplą w morzu na drodze krajowej szóstki dostandardów ekspresowej trasy.

 

S6 Obwodnica Słupska już dla kierowców

Pierwsi kierowcy przejechali już nową obwodnicą Słupska w ciągu drogiekspresowej S6. Trasa ekspresowa S6 ma na tym odcinku długość 16,3 km i omijaSłupsk od strony południowej. Łączny koszt inwestycji wraz z przygotowaniemprojektów, wykupami gruntów, robotami montażowo-budowlanymi took. 435 mln zł. Budowa trwała ponad dwa lata.

 

Przetarg na MOP-y na obwodnicy Słupska

Budowę parkingów, stacji benzynowych, obiektów gastronomicznych ihotelu przewidziano w ramach ogłoszonego przetargu na dzierżawę MiejscObsługi Podróżnych na drodze ekspresowej S6 Obwodnicy Słupska.

 

Dofinansowanie dla małej obwodnicy Słupska

Budowa małej obwodnicy Słupska w ciągu DK nr 21 to kolejna inwestycja,która otrzymała wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko.

 

Umowa na koncepcję trasy S6 Słupsk-Lębork

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmąMosty Katowice na sporządzenie koncepcji programowej dla drogi ekspresowej S6na odcinku od obwodnicy Słupska do Lęborka.

 

Przetarg na rozbudowę obwodnicy Słupska i drogę S6

Rozbudowę Obwodnicy Słupska o drugą jezdnię oraz budowę odcinka międzySłupskiem a Lęborkiem przewidują dwa przetargi na realizację drogiekspresowej S6. Oba według formuły projektuj i buduj.

 

Wątek na forum: Przetarg na rozbudowę obwodnicy Słupska i drogę S6

Szlag mnie trafia. Nie, nie, nie dlatego, że został ogłoszony przetarg na potrzebną drogę. Że został, to bardzo dobrze. Chodzi o obwodnicę Słupska wybudowaną parę lat temu. Poruszałem już ten temat wielokrotnie na tym portalu. Dlaczego, do diabła, nie zrobiono od razu dwóch jezdni? Sprawa na tym ...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Slupska".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017