Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Stargardu X

Szczecinskiego X

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Stargardu Szczecinskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Wątek na forum: Trwa budowa obwodnicy Stargardu

Jakie sa plany modernizacji DK10 od Stargardu Szczecinskiego do Wałcza.Droga DK 10 na tym odcinku waska brak pasa awaryjnego na całej długości ,miekie pobocza liczne ograniczenia predkości.Prace modernizacyjne tej trasy były prowadzone w latach 2002-2005 których głownym celem było przywrócenie no...

 

Wątek na forum: Opóźnienie obwodnicy Stargardu Szczecińskiego

Mokry marzec to nie sroga zima która moze zatrzymac roboty na 2-3 miesiace.Nalezy dokładnie ocenic jakie są przyczyny opóznien.Praktycznie roboty budowlane przez ostatnie lata prowadzone są na okragło co powinno dac w efekcie skrócenie termiów.Budowlancy zazwyczaj wkalkowywują sobie w czas prac ...

 

Wątek na forum: Ruch na ekspresowej obwodnicy Wyrzyska

Przypominam równiez o obwodnicy Stargardu Szczecinskiego .Wczoraj było chyba otwarcie , kolejne 15 km na waznej arterii S10 do Warszawy.Pozdrawiam drogowców ~romek

 

Pozwolenie na obwodnicę Stargardu

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie poinformował opozytywnej decyzji w sprawie budowy południowej obwodnicy StargarduSzczecińskiego i wydaniu pozwolenia na budowę.

 

Unieważniony przetarg na obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad unieważniła przetarg,podczas którego miał zostać wyłoniony wykonawca południowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego. Kolejny przetarg powinien odbyć się w styczniuprzyszłego roku.

 

Trwa budowa obwodnicy Stargardu

Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradplanuje, że już pod koniec października bieżącego roku zakończy siębudowa obwodnicy Stargardu Szczecińskiego w ciągu drogi ekspresowej S10. Nowatrasa będzie mieć ponad 13 km długości.

 

Opóźnienie obwodnicy Stargardu Szczecińskiego

Powstaje południowa obwodnica Stargardu Szczecińskiego w ciągu drogi S-10.Harmonogram zakładał zakończenie budowy z końcem października ale przez„mokry” marzec prace mogą się przedłużyć nawet do końca roku.

 

Uwaga na utrudnienia w ruchu na obwodnicy Stargardu

W dniach 8, 9, 10 lipca będzie trwał montaż belek nośnych wiaduktu nawęźle Lipnik w ciągu budowanej obwodnicy Stargardu Szczecińskiego na drodzekrajowej nr 10. Wykonanie tych prac będzie wymagało czasowych zamknięćprzejazdu pod wiaduktem.

 

Obwodnica Stargardu Szczecińskiego gotowa

Kierowcy doczekali się wreszcie otwarcia ponad 13-kilometrowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego w ciągu trasy ekspresowej S-10. Budowa drogirozpoczęła się w maju ubiegłego roku, całkowity koszt realizacji projekturazem z przygotowaniem wyniósł około 350 mln złotych.

 

Nowa nawierzchnia DK 10 w Stargardzie Szczecińskim

Trwają prace na dawnym przebiegu drogi krajowej numer 10 przez StargardSzczeciński. Do końca czerwca ulice Szczecińska, Bema i Bogusława będąmieć nową nawierzchnię.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Stargardu Szczecinskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017