Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Stargardu X

Szczecinskiego X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Stargardu Szczecinskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Obwodnica dla trzech

Trwa budowa drogi, stanowiącej obwodnicę 3 miejscowości w ciągu drogikrajowej numer 10 - Kobylanki, Morzyczyna i Zieleniewa (woj,zachodniopomorskie). W kwietniu kontynuowane były między innymi prace przytrzech wiaduktach, a także przy dwóch węzłach. Prace potrwają do końcakwietnia przyszłego roku.

 

A6, S3 i obwodnice na zachodnim Pomorzu

W wakacje pojedziemy po nowej autostradzie A6 oraz obwodnicy Zieleniewa iMorzyczyna. Pod koniec roku gotowa ma być obwodnica Międzyzdrojów.Wreszcie rozpocznie się budowa najbardziej oczekiwanej S3 na południe –wynika z planów szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji DrógKrajowych i Autostrad na rok 2007.

 

Unieważniony przetarg na obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad unieważniła przetarg,podczas którego miał zostać wyłoniony wykonawca południowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego. Kolejny przetarg powinien odbyć się w styczniuprzyszłego roku.

 

Trwa budowa obwodnicy Stargardu

Szczeciński oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradplanuje, że już pod koniec października bieżącego roku zakończy siębudowa obwodnicy Stargardu Szczecińskiego w ciągu drogi ekspresowej S10. Nowatrasa będzie mieć ponad 13 km długości.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Opóźnienie obwodnicy Stargardu Szczecińskiego

Powstaje południowa obwodnica Stargardu Szczecińskiego w ciągu drogi S-10.Harmonogram zakładał zakończenie budowy z końcem października ale przez„mokry” marzec prace mogą się przedłużyć nawet do końca roku.

 

Uwaga na utrudnienia w ruchu na obwodnicy Stargardu

W dniach 8, 9, 10 lipca będzie trwał montaż belek nośnych wiaduktu nawęźle Lipnik w ciągu budowanej obwodnicy Stargardu Szczecińskiego na drodzekrajowej nr 10. Wykonanie tych prac będzie wymagało czasowych zamknięćprzejazdu pod wiaduktem.

 

Podpisano umowy na budowę ponad 1000 km dróg

Przez niespełna dwa lata podpisano umowy na budowę 1024 km drógkrajowych, w tym na 463 km autostrad oraz 561 km dróg ekspresowych,obwodnic i dużych przebudów dróg – poinformowałoMinisterstwo Infrastruktury.

 

Obwodnica Stargardu Szczecińskiego gotowa

Kierowcy doczekali się wreszcie otwarcia ponad 13-kilometrowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego w ciągu trasy ekspresowej S-10. Budowa drogirozpoczęła się w maju ubiegłego roku, całkowity koszt realizacji projekturazem z przygotowaniem wyniósł około 350 mln złotych.

 

Drogowe wizje na 2015 rok

Do 2012 roku powstanie szkielet polskiego systemu komunikacyjnego składającysię z autostrad A1, A2 i A4, który do 2015 r. będzie liczył około1800 km autostrad i ok. 2000 km dróg ekspresowych – zapewniaPodsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Radosław Stępień.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Stargardu Szczecinskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017