Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Strykowa X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Strykowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Polskie drogi w liczbach

"W 2007 roku prace budowlane trwają na 258 km autostrad i na 183 kmpriorytetowych dróg ekspresowych" poinformował minister transportuJerzy Polaczek.

 

Powstanie obwodnica Strykowa

Podpisano kontrakt na budowę obwodnicy Strykowa, w uroczystości uczestniczyłaWojewoda Łódzki Helena Pietraszkiewicz. Powstanie 4,6-kilometrowa drogaposiadająca wszystkie parametry autostrady.

 

Łódzkie zdąży na Euro

Minister Infrastruktury, Cezary Grabarczyk zaprezentował, podczas spotkania wUrzędzie Wojewódzkim w Łodzi, plany związane z rozbudowąinfrastruktury drogowej w województwie łódzkim. Rozmawiano przedewszystkim o priorytetach na Euro 2012.

 

Kolejne 240 km nowych dróg już w przyszłym roku

Według wstępnych szacunków Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad w 2009 roku polska sieć drogowa wydłuży się o około 240 km.Powstanie ponad 90 km autostrad oraz ponad 140 km dróg szybkiego ruchu iobwodnic miast. To niestety nieco mniej niż w obecnym roku.

 

Obwodnica Strykowa otwarta

Prawie 5-kilometrowa autostradowa obwodnica Strykowa (StrykówI-Stryków II) została oddana do ruchu dziś, w poniedziałek 22 grudnia.Obwodnica zwana by-passem strykowskim ma umożliwić wyprowadzenieciężarówek z autostrady A2 poza miasto.

 

Nowy rok, nowe drogi

Kilka dni temu wszyscy życzyliśmy sobie nawzajem żeby 2009 rok był lepszy odminionego. Kierowcy na pewno chcieliby wreszcie jeździć po bezpiecznychdrogach. Czy to życzenie może się spełnić? Na pewno jeszcze nie w tym roku.Generalna Dyrekcja dysponuje rekordową pulą pieniędzy, jednak w tym rokusieć drogowa wydłużyć ma się jedynie o około 240 km.

 

Liczymy na drogi...

Podpisano umowy na ponad 760 km dróg krajowych, w tym na ponad 400 kmautostrad oraz 360 km dróg ekspresowych, obwodnic i dużychprzebudów dróg - wynika z podsumowań ministerstwa infrastrukturyza okres od 16 listopada 2007 r. do 6 kwietnia 2009 r.

 

Przetarg na węzeł Stryków ogłoszony

Przetarg na budowę węzła autostradowego (A-1/A-2) w Strykowie ogłoszonyzostał przez łódzki oddział GDDKiA. Budowa ma rozpocząć się w 2010roku, a zakończyć w 2011. Obecna obwodnica Strykowa stanie się integralnączęścią węzła.

 

Wykonawcy A2 Stryków – Konotopa wybrani

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozstrzygnęła przetargina projekt i budowę autostrady A2 od Strykowa do Konotopy.  Ogólnykosztorys GDDKiA zakładał koszt inwestycji od Strykowa do Konotopy na poziomie5,7 mld złotych. Po zsumowaniu zwycięskich ofert na poszczególneodcinki, prognozowany koszt inwestycji to 3,2 mld zł. Oszczędność zatemmoże wynieść 2,5 mld zł. 91 kilometrowy odcinek autostrady A2 ma być gotowydo końca maja 2012 roku.

 

Na dobry początek przed obwodnicą Strykowa

Jeszcze przed zimą zostaną wykonane pierwsze prace modernizacyjne nałódzkiej drodze wojewódzkiej 708 (odcinek Niesułków– Brzeziny). To dopiero przygrywka do większego przedsięwzięcia na tejdrodze jak np. budowa obwodnicy Strykowa. Kolejne etapy rozbudowy DW 708 będąjuż finansowane ze środków unijnych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Strykowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017