Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Swiebodzina X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Swiebodzina

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Wznowione prace na obwodnicy Świebodzina

W piątek 26 marca wznowione zostaną prace budowlane w związku z prowadzonymremontem drogi krajowej nr 2 i nr 3 na odcinkach stanowiących obwodnicęŚwiebodzina. W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu.Prace potrwają do 30 września br.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

W 2013 ekspresowo z Międzyrzecza do Sulechowa

Podpisana została umowa z trzema firmami na budowę drogi ekspresowej S3 wwojewództwie lubuskim. Przedmiotem umów jest budowa drogiekspresowej na odcinku od zrealizowanej już obwodnicy Międzyrzecza doistniejącego odcinka drogi ekspresowej S3 w okolicy Sulechowa, tj. niemal 43km. Po stronie północnej droga będzie włączona do Węzła„Międzyrzecz Południe", a po stronie południowej do Węzła„Sulechów". Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w sierpniutego roku. Zakończenie robót planowane jest na maj 2013 r.

 

Drogowe wykopki na polskich krajówkach

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy. Czas ten sprzyja wyjazdom. Niestetypodróżowanie po polskich krajówkach nie należy donajprzyjemniejszych między innymi z uwagi na niekończące się remonty iprzebudowy. A sezon na „drogowe wykopki” w pełni… Przedpodróżą warto zatem zapoznać się z niespodziankami jakie czekają nasna wyznaczonej trasie.

 

Przed nami dwa długie weekendy ? sprawdź co na drogach!

Przed nami dwa długie listopadowe weekendy, a co za tym idzie wzmożony ruch nadrogach. Dodatkowo kumulacja prac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować,że w te dni czeka kierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przedpodróżą prześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach worganizacji ruchu, wybrać trasę alternatywną lub uzbroić się wcierpliwość…

 

Wakacje tuż, tuż ? sprawdź co na drogach (cz.I)

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza, że niebawem wiele osóbskorzysta z polskich dróg, by dotrzeć do upragnionego miejscawypoczynku. By wakacyjna podróż nie okazała się jednak zbytuciążliwa, zapraszamy do naszego raportu o wszelkich większych utrudnieniach,jakie można napotkać latem na polskich drogach.

 

Obwodnica Świebodzina oddana do ruchu

Kierowcy mogą się już cieszyć kolejnym odcinkiem drogi ekspresowej S3. Doużytku oddany został 5 km odcinek od węzła Świebodzin Północ dowęzła Świebodzin Południe.

 

Nowe kilometry w sieci dróg ekspresowych

Na drogowej mapie Polski przybyły nowe kilometry drógekspresowych.  W tym miesiącu do ruchu oddano odcinki drogi ekspresowej S3w województwie lubuskim, S17 na Lubelszczyźnie. W sumie łącznadługość dróg ekspresowych w Polsce wynosi teraz ponad 1133 km.

 

Coraz dłuższa ekspresowa trójka

Po kilkunastu latach budowa drogi ekspresowej S3 będzie realizowana na całymjej południowym odcinku.  Ponadto w ostatnich dniach do ruchu oddanezostały odcinki w województwie lubuskim. Wszystko wskazuje na to, że zatrzy-cztery lata kierowcy pojadą nową północno-południową arteriądrogową.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Swiebodzina".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017