Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Tarnowa X

. Znaleziono 93 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Tarnowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 93 wszystkich):

Wątek na forum: Plany drogowe dla Tarnowa

orientuje sie ktos ktoredy moze przebiegac wschodnia obwodnica tarnowa? ~sergiey

 

Droga Nr 4: Targowisko - Tarnów

9 sierpnia 2005 r. GDDKiA O/Kraków podpisała kontrakt na modernizacjękrajowej "czwórki" na trasie Targowisko - Tarnów wraz z rozbudowąodcinka Zgłobice - Tarnów oraz budową węzła w Tarnowie. Wartość kontraktuto: 75,6 mln euro brutto. Umowny czas realizacji inwestycji to 18 miesięcy.

 

Powstanie obwodnica Dąbrowy Tarnowskiej

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicyDąbrowy Tarnowskiej w ciągu drogi krajowej nr 73 Tarnów - Kielce.Orientacyjny koszt realizacji inwestycji oszacowano na ponad 90 mln złotych.Budowa ma rozpocząć się pod koniec 2008 roku i zakończyć w 2009 roku,oczywiście, jeśli nie pojawią się nieplanowane przeszkody.

 

Plany drogowe dla Tarnowa

W Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie, w którym wziąłudział wiceminister Infrastruktury, Zbigniew Rapciak. Dyskutowano oinfrastrukturze drogowej w rejonie Tarnowa. Wiceminister przedstawił m.in.projekt budowy wschodniej obwodnicy miasta.

 

Wschodnia obwodnica dla Wojnicza

Leżący w Małopolsce Wojnicz będzie mieć kolejną obwodnicę. W ubiegłymroku zostało już oddane do użytku drogowe obejście miasta, a teraz planowanajest kolejna, tym razem wschodnia obwodnica. Nowa trasa ma powstać w ciągudrogi wojewódzkiej nr 975.

 

Tarnów: GDDKiA zmodernizuje obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przejmie zarządzaniecałym odcinkiem istniejącej obwodnicy Tarnowa znajdującej się w ciągu drogikrajowej nr 4. Pozwoli to na ogłoszenie w najbliższym czasie przetargu namodernizację drogowego obejścia miasta.

 

Rusza przebudowa obwodnicy Tarnowa

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpodpisał umowę na modernizację obwodnicy Tarnowa w ciągu drogi krajowej nr4. Wykonawca, firma POLDiM S.A. ma wykonać zadanie do końca grudniabieżącego roku.

 

Nowa obwodnica dla Tarnowa

W Urzędzie Miasta w Tarnowie odbyło się spotkanie dotyczące rozwojuinfrastruktury drogowej w regionie tarnowskim. Poruszono przede wszystkim tematbudowy wschodniej obwodnicy miasta, która docelowo połączy drogikrajowe nr 73 i nr 4 z autostradą A4.

 

Nadal nie wiadomo którędy pobiegnie obwodnica Tarnowa

Przeciągają się przygotowania do budowy wschodniej obwodnicy Tarnowa. Nadalnieznana jest lokalizacja obwodnicy.

 

Północna obwodnica Tarnowa będzie mieć dwa pasy ruchu

Ponad 7 mln zł netto będzie kosztowała rozbudowa ulicy Spokojnej w Tarnowie.Na zlecenie Urzędu Miasta Tarnowa inwestycję zrealizuje Skanska. Pracebudowlane, dzięki którym ulica Spokojna zostanie rozbudowana o drugajezdnię, rozpoczną się jeszcze w tym roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Tarnowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017