Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Tarnowa X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Tarnowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

A-8 obwodnica Wrocławia

Autostradowa Obwodnica Wrocławia będzie liczyć 35,4 km. Koszt tej niezwykleważnej inwestycji dla stolicy Dolnego Śląska szacowany jest na 1 460 mln zł.Termin realizacji został określony na lata 2005-2009.

 

2,5 km obwodnicy Pilzna

W środę, 9 listopada odbędzie się uroczyste otwarcie 2,5 km obwodnicymiejscowości Pilzno w województwie podkarpackim. Budowa trwała od lipca 2004roku i kosztowała około 35 mln zł.

 

Co słychać na A4 do Tarnowa?

Jeszcze w tym roku powinny zapaść decyzje o lokalizacji autostrady A4 naodcinku między Szarowem i Tarnowem - zapowiada Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad. GDDKiA potwierdziła także zamiar budowy łącznika odzjazdu z autostrady do obwodnicy Tarnowa.

 

Obwodnica Wojnicza otwarta

W poniedziałek 9 lipca 2007 r. oddano do ruchu obwodnicę Wojnicza w ciągudrogi krajowej nr 4 Kraków – Tarnów. Budowa obwodnicy odługości 3,75 km trwała prawie 600 dni (20 miesięcy).

 

Rekordowy budżet Małopolski

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad będziedysponować w 2008 roku rekordowym budżetem. Na inwestycje i modernizacjedróg krajowych w Małopolsce przeznaczone będzie ponad 1,6 mld zł,czyli o 79% więcej, niż w ubiegłym roku.

 

Plany drogowe dla Tarnowa

W Urzędzie Miasta Tarnowa odbyło się spotkanie, w którym wziąłudział wiceminister Infrastruktury, Zbigniew Rapciak. Dyskutowano oinfrastrukturze drogowej w rejonie Tarnowa. Wiceminister przedstawił m.in.projekt budowy wschodniej obwodnicy miasta.

 

Wschodnia obwodnica dla Wojnicza

Leżący w Małopolsce Wojnicz będzie mieć kolejną obwodnicę. W ubiegłymroku zostało już oddane do użytku drogowe obejście miasta, a teraz planowanajest kolejna, tym razem wschodnia obwodnica. Nowa trasa ma powstać w ciągudrogi wojewódzkiej nr 975.

 

Tarnów: GDDKiA zmodernizuje obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przejmie zarządzaniecałym odcinkiem istniejącej obwodnicy Tarnowa znajdującej się w ciągu drogikrajowej nr 4. Pozwoli to na ogłoszenie w najbliższym czasie przetargu namodernizację drogowego obejścia miasta.

 

Przebudowa drogi krajowej nr 73

Rozstrzygnięto przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej namodernizację 28 km odcinka drogi krajowej nr 73 ze Szczucina do Tarnowa.Dokumentacja ma powstać w ciągu 18 miesięcy, co pozwoli zakończyć remontodcinka pod koniec 2011 roku.

 

Nowa obwodnica dla Tarnowa

W Urzędzie Miasta w Tarnowie odbyło się spotkanie dotyczące rozwojuinfrastruktury drogowej w regionie tarnowskim. Poruszono przede wszystkim tematbudowy wschodniej obwodnicy miasta, która docelowo połączy drogikrajowe nr 73 i nr 4 z autostradą A4.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Tarnowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017