Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Tomaszowa X

Lubelskiego X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Tomaszowa Lubelskiego

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Lokalizacja obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego bez zmian

Obwodnica potrzebna od zaraz.Nasi włodarze nic nie robią w tym celu. ~tubylec

 

UE dofinansuje

Pięć kolejnych projektów drogowych będzie dofinansowane z funduszy unijnych- informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Umowy odofinansowanie zostaną podpisane po akceptacji Ministerstwa Infrastruktury izgodzie Komisji Europejskiej.

 

Remont i budowa na "17"

GDDKiA podpisała umowę na remont drogi krajowej numer 17 na odcinku TomaszówLubelski - Hrebenne o długości 12 km. W ramach kontraktu powstanie równieżobwodnica miejscowości Hrebenne. Realizacja zadania potrwa 18 miesięcy.

 

Hrebenne - 2 km nowej drogi

Wszystko wskazuje, że wreszcie rozpocznie się budowa obwodnicy miejscowościHrebenne. GDDKiA podpisała kontrakt na budowę 2 km drogi ekspresowej w ciągukrajowej 17-stki. Wartość podpisanego kontraktu na prace budowlane wynosi 34mln zł.

 

Rozmawiali o lubelskich drogach

Lubelski Urząd Wojewódzki poinformował o spotkaniu GeneralnegoDyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z Wojewodą Lubelskim. Tematemrozmów była realizacja zadań związanych z rozwojem podstawowej siecidrogowej objętej w programie budowy dróg.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Będą lepsze drogi na Lubelszczyźnie

Jeszcze przed początkiem wakacji rozpocznie się przebudowa pięciuodcinków dróg krajowych na Lubelszczyźnie o łącznej długościblisko 39 km. Przed końcem roku kierowcy i pozostali uczestnicy ruchu zyskająw sumie 66,9 km równych i bezpieczniejszych dróg.

 

Lokalizacja obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego bez zmian

Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego ominie po wschodniej stronie miasto przezktóre obecnie przebiega droga krajowa nr 17 prowadząca z Warszawy doprzejścia granicznego w Hrebennem. Minister Infrastruktury podtrzymał decyzjęlokalizacyjną dla obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego w ciągu drogi ekspresowejS17.

 

Wystartował przetarg na obwodnicę Tomaszowa Lubelskiego

Zgodnie z zapisami Programu Budowy Dróg Krajowych i Autostrad na lata2014-2023 ogłoszono przetarg na realizację obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego wciągu drogi ekspresowej S17. Jednojezdniowa droga, o długości ok. 9,6 km,zostanie oddana do użytku w 2020 roku.

 

Szesnastu chętnych na budowę obwodnicy Tomaszowa Lubelskiego

Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego ma być częścią drogi ekspresowej S17. Wczoraj GDDKiA poinformowała, że 16 firm jest zainteresowanych budową tejobwodnicy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Tomaszowa Lubelskiego".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017