Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Torunia X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Torunia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Obwodnicą wokół Torunia

Budowa obwodnicy wokół jednego z najstarszych miast Polski trwa. Kosztwykonania robót budowlano- montażowych wyniesie ponad 90,5 mln zł.Dzięki temu czas przejazdu na trasie Bydgoszcz - Włocławek skróci sięo 15 min i o 20 min na trasie Inowrocław - Olsztyn.

 

Polskie drogi w budowie

13 września Rada Ministrów zapoznała się z informacją o realizacjiharmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych w latach 2004-2006 i latachdalszych za okres styczeń- sierpień 2005 r.

 

Obwodnica Gniezna już wkrótce

6,3-kilometrowa nowa droga w standardzie trasy ekspresowej na północnychperyferiach Gniezna ma być gotowa tej jesieni. Będzie stanowić obwodowąGniezna w ciągu drogi krajowej nr 15 w stronę Torunia.

 

Gniezno już z obwodnicą

W czwartek zostanie oddana do użytku obwodnica Gniezna. Trasa o długości 6,3km na drodze nr 15 do Torunia, zbudowana została od podstaw w standardzie drogigłównej ruchu przyspieszonego. Koszt budowy to ponad 90 mln złotych, z czegowiększość pochodzi ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Drogowy boom w Toruniu!

Miasto Kopernika przeżywa prawdziwy boom inwestycji drogowych. Remontowane sąprawie wszystkie trasy wylotowe. A co najważniejsze, w tym tygodniu otwartazostanie południowa obwodnica Torunia - największa z realizowanych dotychczasinwestycji.

 

Nowa obwodnica na dziewiątce

Z końcem listopada została otwarta obwodnica Głogowa Małopolskiego w ciągudrogi krajowej nr 9. Zadanie o wartości ponad 60 mln zł realizowane byłoprzez ponad 18 miesięcy.

 

Drugi most dla Torunia

Od lat władze Torunia przygotowują najbardziej oczekiwaną inwestycję wmieście - drugi most drogowy przez Wisłę. Wydaje się, że w ostatnim czasieprace nabrały większego tempa.

 

Ekolodzy szykują się na A1

Podlasie ma swoją Dolinę Rospudy, przez którą ma biec obwodnicaAugustowa. woj. kujawsko-pomorskie Chełmiński i Nadwiślański ParkKrajobrazowy, które przeciąć ma odcinek autostrady A1 z Nowych Marz doTorunia. Oba obszary chroni ten sam, unijny program "Natura 2000".Ekolodzy zapowiadają akcję przeciwko budowie autostrady A1 z Nowych Marz doTorunia.

 

Budują A1 – zmiany na obwodnicy Torunia

Od 21 sierpnia br. obowiązują zmiany w organizacji ruchu na obwodnicy Torunia.Są one związane z budową autostrady A1 na odcinku Nowe Marzy - Czerniewice,którą realizuje Skanska-NDI. Zmiany będą wprowadzane etapami ipotrwają ponad 2 lata.

 

Zmiany na obwodnicy Torunia

Od 13 stycznia 2010 roku zamknięty będzie fragment obwodnicy Torunia. Z ruchuzostanie wyłączony niemal 1,5–kilometrowy fragment obwodnicy Torunia odDK 10 do drogi wojewódzkiej nr 552 oraz łącznice węzła spajającegoobwodnicę z DK 80. W związku z powyższym, wprowadzony zostanie objazd natrasie Łódz-Gdańsk. Ruch będzie się odbywał przez przebudowaneskrzyżowanie DK 10 z drogą wojewódzką nr 552.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Torunia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017