Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Trojmiasta X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Trojmiasta

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Ul. Janka Wiśniewskiego

Ulica Janka Wiśniewskiego jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych naterenie Gdyni. Łączy centrum miasta oraz drogi krajowe z portem w Gdynii.Projekt rozbudowy obejmuje etap od Węzła Ofiar Grudnia 70 do węzła z TrasąKwiatkowskiego - odcinek o długości 2 km.

 

Ruszył ostatni etap Trasy Kwiatkowskiego

Rozpoczęła się budowa ostatniego etapu Trasy Kwiatkowskiego w Gdyni."Budowa Trasy Kwiatkowskiego trwa już od 1974 roku, ale teraz dziękiunijnemu dofinansowaniu za 3 lata będziemy jeździć po całkowicie skończonymobiekcie" - skomentował otwarcie budowy wicemarszałek województwaMieczysław Struk.

 

Trasa Lęborska - ekspresowa szóstka

Odżyła koncepcja budowy Trasy Lęborskiej, czyli ekspresowej drogi nr 6łączącej Lębork z Gdańskiem. Mieszkańcy powiatów przez które miałabyprzebiegać prawie 60 km trasa zbierają podpisy za przyśpieszeniem jej budowy.Po zebraniu 20 tysięcy podpisów petycja zostanie skierowana do rządu, byprojekt był zapisany jako priorytetowy i realizowany ze środków unijnych.

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Projekt dla obwodnicy północnej Trójmiasta

Władze woj. pomorskiego i lokalnych samorządów podpisały porozumieniew sprawie przygotowania dokumentacji projektowej dla budowy ObwodnicyPółnocnej Aglomeracji Trójmiejskiej. Budowa północnejobwodnicy ma na celu stworzenie alternatywnego połączenia drogowego dlaobciążonej drogi krajowej nr 6.

 

Utrudnienia w ruchu na S6 Obwodnicy Trójmiasta

W dniach 03.11.2009 r. (od godz. 9:00) – 10.11.2009 r. wystąpią bardzopoważne utrudnienia w ruchu związane z remontami dylatacji na S6 ObwodnicyTrójmiasta i wiaduktach zlokalizowanych nad drogą ekspresową –informuje GDDKiA O/Gdańsk.

 

Kulturalna jazda na A1 i Obwodnicy Trójmiasta

Ruszyła pierwsza odsłona kampanii społecznej „Kulturalna Jazda”,której celem jest propagowanie zasad kulturalnego zachowania sięuczestników ruchu drogowego. Obejmuje swoim zasięgiem autostradę A1 z idrogę ekspresową S6 Obwodnicę Trójmiasta. Kampania „KulturalnaJazda” będzie prowadzona przez cały rok 2010. Pierwszy etap działańpotrwa do końca marca bieżącego roku. Po jego zakończeniu planowane sąkolejne odsłony.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Trojmiasta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017