Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Trojmiasta X

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Trojmiasta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Obwodnica Trójmiasta

Wyremontowana w 2002 roku obwodnica Trójmiasta może poszczycić się wysokimpoziomem bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jest ona częścią drogi ekspresowejS6 i na chwilę obecną jest jej jedyną wybudowaną częścią, która posiadastatus drogi ekspresowej.

 

Utrudnienia w ruchu na S6 Obwodnicy Trójmiasta

W dniach 03.11.2009 r. (od godz. 9:00) – 10.11.2009 r. wystąpią bardzopoważne utrudnienia w ruchu związane z remontami dylatacji na S6 ObwodnicyTrójmiasta i wiaduktach zlokalizowanych nad drogą ekspresową –informuje GDDKiA O/Gdańsk.

 

Utrudnienia na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Od 24 maja wystąpią utrudnienia na drodze ekspresowej S6 – ObwodnicyTrójmiasta. Kolejne prace rozpoczną się przy budowie węzła Straszyn oraz przy przebudowie węzła Karczemki.

 

Nowe znaki na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Nietypowe znaki informujące kierowców o zalecanej odległości międzypojazdami zostały ustawione na S6 obwodnicy Trójmiasta w okolicachwęzła Wysoka. Skorzystano z modelu francuskiego zaadoptowanego do polskichrealiów.

 

Zwężenie na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Kierowcy podróżujący ekspresową obwodnicą Trójmiastanapotkają utrudnienia. Tym razem to zwężenie drogi między węzłami Kowale iStraszyn.

 

Poważne utrudnienia na Obwodnicy Trójmiasta

Od godz. 20:00 w dniu 26.09.2011 r. rozpoczyna się remont na ObwodnicyTrójmiasta. Zaczyna się od węzła Wysoka (Osowa), a następnie praceprzeniosą się na węzeł Szadółki i na końcu na węzeł Kowale.

 

Nawierzchnia Obwodnicy Trójmiasta w stanie dobrym i zadowalającym

Na najbardziej obciążonej ruchem drodze krajowej w województwiepomorskim Obwodnicy Trójmiasta zostały przeprowadzone badania stanunawierzchni. Ich wyniki wykazały, że 95,8 proc nawierzchni tej trasy jest wstanie dobry i zadowalającym.

 

Zmiany w ruchu na obwodnicy Trójmiasta

Będzie łatwiej dla kierowców samochodów ciężarowychwłączających się do ruchu na Obwodnicę Trójmiasta. Zmiany woznakowaniu w połączeniu z dobudową fragmentu łącznicy mają spowodowaćradykalną poprawę płynności ruchu w obrębie węzła.

 

Rekordy na Obwodnicy Trójmiasta

Kolejny weekend wakacji przyniósł rekord natężenia ruchuzarejestrowanego na drodze ekspresowej S6 Obwodnicy Trójmiasta: w obukierunkach przejechało 95 226 pojazdów! Zanotowano go w czwartek,14.08.2014 r. w automatycznej stacji pomiarowej na wysokości Gdańska Osowy(między węzłami Barniewice i Wysoka).

 

Dodatkowy pas na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Kierowcy korzystają już z dodatkowego pasa ruchu dla pojazdówwjeżdżających na węźle Gdańsk Lotnisko na Obwodnicę Trójmiasta wkierunku Łodzi. Zmieniła się także dopuszczalna maksymalna prędkość nagdyńskim odcinku drogi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Trojmiasta".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017