Wyszukiwałeś:

obwodnica X

Troszyna X

Ostromic X

. Znaleziono 10 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: i.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: obwodnica Troszyna i Ostromic

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nowe obwodnice na płn. "trójce"

Latem korki na "trójce" to codzienność. Jadący nad morze lubpowracający często utykają m.in. w okolicach Miękowa (niedaleko Goleniowa).Dzięki planowanym obwodnicom ma się to zmienić.

 

Węzeł i obwodnica na DK 3 czeka na przetarg

Pozwolenie na budowę węzła Parłówko wraz z obwodnicą miejscowościTroszyn oraz Ostromice, w ciągu drogi krajowej nr 3 wydał wojewodazachodniopomorski. Decyzja otrzymała klauzulę natychmiastowej wykonalności,dzięki czemu GDDKiA może ogłosić przetarg na wykonanie inwestycji.

 

Na Pomorzu Zachodnim powstają nowe obwodnice

Na drogach Pomorza Zachodniego w kilku miejscach trwają prace budowlane.Powstają obwodnice: Nowogardu, Parłówka i Miękowa.Podróżujący muszą uważać na utrudnienia w ruchu.

 

Nowe obwodnice na Pomorzu Zachodnim

Powstają nowe obwodnice na krajowej szóstce i trójce. Miękowo iParłówko ominiemy jeszcze podczas tych wakacji, a Nowogard przed końcemroku. Zakończenie robót na wszystkich 3 inwestycjach jest planowane posezonie wakacyjnym. - Chcemy aby kierowcy jak najszybciej mogli korzystać z nowych dróg. Jeszcze podczas wakacji planujemy techniczne otwarcie jednych jezdni na obwodnicach Miękowa i Parłówka. Będzie to miało pozytywny wpływ na płynność ruchu na drodze krajowej nr 3 i pozwoli na sprawne wykonywanie prac na obecnym przebiegu „trójki”– informuje GDDKiA.

 

Trasy alternatywne nad morze

Pięć tras alternatywnych z południa województwa zachodniopomorskiegonad morze będzie obowiązywać w tym sezonie wakacyjnym, od 20 czerwca. Z traskorzystać będą kierowcy jadący od strony Gorzowa Wielkopolskiego i ZielonejGóry, Bydgoszczy oraz Poznania i Piły.

 

Nowa obwodnica w drodze nad Bałtyk

Przejezdna jest obwodnica Troszyna, Parłówka i Ostromic w ciągu drogikrajowej nr 3. Kierowcy nie  muszą już przejeżdżać przezmiejscowości, skrzyżowania z drogami wojewódzkimi w kierunku KamieniaPomorskiego i Golczewa zastąpił bezkolizyjny węzeł. Udostępnienie dla ruchuobwodnicy pozwala dokończyć roboty poza głównym ciągiem trasy,zmniejsza również utrudnienia w ruchu. Obwodnica cały czas jest jednakplacem budowy i obowiązują na niej dodatkowe ograniczenia.

 

DK3: zmiany na obwodnicy Troszyna, Parłówka i Ostromic

Od poniedziałku 7 listopada zmieniła się organizacja ruchu, na obwodnicyTroszyna, Parłówka i Ostromic.

 

Obwodnice ułatwiają dojazd nad morze

W ubiegłym roku zostały udostępnione do ruchu 3 obwodnice na drogachkrajowych w regionie zachodniopomorskim. Dzięki obwodnicom Nowogardu, Miękowaoraz Troszyna, Parłówka i Ostromic przejazd drogami krajowymi nr 3 i 6,stał się szybszy, wygodniejszy i bezpieczniejszy. Jest szczególnieważne w sezonie wakacyjnym, w którym te trasy są szczególnieobciążone ruchem.

 

Wątek na forum: Ekspresówką wzdłuż wybrzeża

Brawo! Pięknie. A ja się pytam, co z odcinkiem S3 na północ od Goleniowa, a w szczególności z planowanym jako dwujezdniowy odcinkiem od istniejącej obwodnicy Miękowa do istniejącej obwodnicy Troszyna, Parłówka i Ostromic? To przecież raptem niecałe 30 km. Odcinek ten ma dawno decyzję środowiskową...

 

Wątek na forum: S3 w kierunku Czech - ogłoszono przetargi

Ciekawe co na te plany powiedzą przyjaciele zza Odry. Przecież wg. min. p.Steinbach Polak powinien mieć 10 letniego sprowadzonego golfa . ale może będzie lepiej ~darek

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "obwodnica Troszyna i Ostromic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017